Sizce Full Str Bow Ne Giymeli??

Bence Silkroad'ın orjinal resimlerinde olduğu gibi Protector diyorum

- Resim Silinmiş. :thumbsup:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Birazda zevke kalmış Bir durum.Benim hoşuma garment gidiyor o yüzden Garment diyorum

zuahhahahha siz hepiniz eziqsiniz bi kere str lerin hepsi garment giymeqq zorunda cünkü garment phy atack verio ne prosu pro giyersen strlere karsı eziq olursunnnnn

:dance: Siz güzelliğine bakarsanız 2 vuruşta yatarsınız full str bow kesinlikle protector giyer çünkü garment eşit phy ve mag a sahip protectorda mag'a yüklenmiş o fazla str isen int gerekir protectorde int ye yükleniyor o zaman protector bu akdar basiy :headbang:

ertinyo demiş ki:
:dance: Siz güzelliğine bakarsanız 2 vuruşta yatarsınız full str bow kesinlikle protector giyer çünkü garment eşit phy ve mag a sahip protectorda mag'a yüklenmiş o fazla str isen int gerekir protectorde int ye yükleniyor o zaman protector bu akdar basiy :headbang:

Protector inte filan yüklenmiyor.

Garment mag'e yükleniyor. Armor ph'ye, protector ise yarı mag, yarı ph.

O yüzdendir zaten intler armor giyer, strler garment. Hybridler ise protector..

:nod: Bence dediğin belki doğru olabilir int ye katkısı yoktur ama bence protector hem güzellik açısından hemde güç bence diyorum bak orjinal resimdede protector giyiyor bayan okçu gördünüz :headbang:

kakakaann demiş ki:
zuahhahahha siz hepiniz eziqsiniz bi kere str lerin hepsi garment giymeqq zorunda cünkü garment phy atack verio ne prosu pro giyersen strlere karsı eziq olursunnnnn
Burası saygı çerçevesinde olan bir site..Ayrıca düzeltiyorum Garment phy atak vermez aksine magical defansta artış yapar.Buna bağlı yazdığın gibi "pro giyersen strlere karsı eziq olursunnnn" değil ! Tam tersine garmente oranla strlere karşı pvp de daha fazla fiziksel defansa sahip olursun. ..

Str Bow da Eğer Lighting yerine cold açmışsan Garment giyilebilir. Lighting var ise Pro tercih edilmelidir. Blue ise ayrı bi konu; blue basılı olmayan item, charda aksesuardan başka bişey değildir...

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Kefen :lolmuch:

Kimseyle dalga geçme gibi bir niyetim yok sadece bu soruyu görünce direkt aklıma bu geldi :mrgreen:

Yukarı Alt