ChallangeEveryThing demiş ki:
yaw bu rehber oLmamıs en kötüsü 90 Lvde 2457 can verio 1 snde bir Holy Revovery Division onu nasıL isteqe baqLı yaparsın ??
Neyi isteğe bağlı yapmak istiyorsun anlamadım ??? Skillerin heal süreleriyle oynaman mümkün değil sormak istediğin buysa. Holy recovery division her saniye vermiyor bildiğim kadarıyla.

sadece açık olanlarımı hesapladın yoksa içinde isteğe bağlı olanlardamı var?

Senden bi ricam clericdeki 2 tane skill var çok fazla attack yapan bomba onlar kapalı olmasın bence. Çünkü adama division basar stun basar cleric silahını takar bombayı vurur karşısındakine en az 30k ^^

Sp den kısmak için atackların bir çogu kapatılmış son atackları zehirleri açmak gerek hatta holy recovery bile açılmamış.Olur mu olur ama biraz güçsüz olur.Set konusundada kesinlikle light armor giymesi gerekiyo Phy yönünden ıntçi karakterlerin ne kadar aciz oldugunu bilmeyen yoktur heralde bowerler robe charları hiç affetmiyo yada warriorlar..

TillDoomsDAY demiş ki:
Sp den kısmak için atackların bir çogu kapatılmış son atackları zehirleri açmak gerek hatta holy recovery bile açılmamış.Olur mu olur ama biraz güçsüz olur.Set konusundada kesinlikle light armor giymesi gerekiyo Phy yönünden ıntçi karakterlerin ne kadar aciz oldugunu bilmeyen yoktur heralde bowerler robe charları hiç affetmiyo yada warriorlar..
Kesinlikle doğru.Bu charı kral yapmak için Ong'larda 2m sp kasıp sonra 0 gap 100'e ilerlemek en mantıklı tercih olacaktır.Recovery Division gibi skiller kapalı olursa değil kral olmayı , taxi bile yapamazsınız^^

Full int de 8452 hp 29546 mp var 8-1 hybrid de 10795 hp 27202 mp var 2k hp sizi kurtarmaz ama zaten cokda yuksek vurmayan skıllerınızı mpden kaybedip biraz daha düşürürseniz buildi ziyan etmiş olursunuz.Holy spell ile ilgili dertlerde yeni legend ile kapanıyor 110 gelene kadar bi warlock kasmak mantıklı bi fikir bence :D

arkadaşın isteğe bağlı olarak gösterdiği skilleri ben açmayacagım (!) siz isterseniz açarsanız.. işte bu yüzden isteğe bağlı =) neden o kadar abartıyorsunuz ki...

crossbow crit vuruyor crossbow crit vuruyor. pardon ama. sadece crossbow'mu crit vuruyor ve hangi serverin %80'i crossbow??

ioriYagami demiş ki:
klmn demiş ki:
bence çok saçma olmuş sen bu sp ile anca party warlock yapa bilisin asıl warlock yapa bilmen için ben hesapladım 1.9 milyon sp gerekiyor ve ayrıca karakterde full int olmamalı yoksa crossbowculardan tek yiyor hemde critsiz bence karatek hybrıd olmalı ayrıca kesinlikle light armor giymeli yoksa çok damage yer özellikle crossbowculardan. yine sağol ellerine sağlık.
Kaça kaç hybrid yapıcaksın? Pure int warlock, light armor fb +5 set, +7 shield varken adam 18k crt le 35k civarı vuruyor.
FF bir warlock dull serisinde ilk iki skilli açmsanızda olur. Kıyafet robe çünkü charda alchemy ile uğraşırsan zaten strlerden fazla atack yemezsin hem shieldinde var, önemki olan zaman hatası yapıp wizard dan tek yememektir. eğer str char ile vs atacaksanız offering olmazsa asla kesemezsiniz helede bir bladeri 40k canı bir anda indiremezseniz hiç indiremezsiniz. tek yemediğiniz taktirde strateji ile alan can çekme uygularsınız ve recovery ile canınız bir anda fullenmiş olur zaten. 5 saniyelik stun atıp db leri atın. sonra tuzak bırakın ve 20 saniyelik stun atın ister towna girin ölmesini bekleyin ister cleric alıp dmg test yapın warlock'un biri gözümün önünde bladera 145k girdi sadece strateji ve bol alchemy . Bide bol bol sp bu arada warlockta tüm skiller açık olmalı dull serisini seri seri dönüp blood ları gömün yada yukarda söylediğim taktik kimse önünüzde duramaz.

80% ihtimalli bir stuna sahibiz ki buda genelde tutuyor demek ve 2. skill oldukca yavaş olduğundan doalyı hem ilk skille vakit kaybedip hemde 2. skilli ki bu cok daha yavaş atıp stun yapmaya çalışırsanız zaten yeri öpmüş olurusnuz.Ayrıca milyon tane lock skilli olan bir buildde dull oldukça gereksiz ve yavaş kaçıyor bence burda toxin daha iyi bir seçim.Ayrıca ne kadar kalkanımız olursa olsun uzun süreli pvp lere giremiyoruz ve 35% ihtimalli reflect aslında bize hiç bir şey kazandırmıyor ama sp bolsa açın :D şans meselesi.İnt charları devirmek çok zor olmadığı için kendimizi str lere göre dizayn etmeliyiz bu yüzden light armor daha iyi bir seçim gibi görünüyor.Dot ve Debuff ların 2. skillerine değinmiyorum bile tamamen gereksiz bunların dışında süper bir rehber sağol :D

warlock hiç kullanmadım ancak skilleri zevkli gibi gözüküyor deneyeceğim bi ara

Ben Full int kasmıştım Bu charı 92 de Bıraktım Şimdi Charı iyi vuruyordu ama Stun Tutmassa 6-7lvl düşük Rogue / Cleric Bile Kesiodu Buda moralimi bozdu Bukadar emek Harcadıgım Chara neyse Tekrardan Farma Girdim Bu Sefer Enteresan Bi stat Dağılımı Denedim İlk başlarda lan ne halt ettim Ben dediğim oldu ama Alchamyi dizip iyide Bi silah vernce Vay anasını Dedim :D Yani şunu söylüyorum Risk alıp yeni şeyler Deneyin :)

pvp de çok ii iş yapıcağı kesin ama bnce zevkli olmaz :)

glaviede ghost&stun vurmann forcede vital atmnn bowda strgn bow series ile süper crt atmann warrior daradevil ile müthiş dmgler vurmnn zevki yk bu charda

ps: kendi görüşüm

eline sağlık bende açtım warlock + cleric 40 lw sp 12648 farmda kalacam bundan sonra biraz sabır lazım x) 110 görene kadar sp biriktirecem ve sonucuna bakacam artık kaç ayda yapabilirsem ya sabır x)

110 lvl e kadar bu kadar az SP istiyorsa ben başlamıştım sadece Sp farm yapmaya çarı warlock yapayım o zmn :) bard- cleric yapıcaktım cleric - warlock olsun o zmn :D

Yukarı Alt