lincoln35 demiş ki:
full int warlock char ve robe giydirmek xDDD

Ahahaha xDDDDDD şaka üstüne şaka xD herkesten tek yer bu char hybrid olmalı warlock ki tek yemesin wizardlardan
hayr bence 2 setde olmalı lgiht armor da robe da duruma gore.ve full int olması daha iyidir eger bi stuna girerse Holy Spell Word (clericde bşy tutamaz bunu) zaten wiz. gitmiş demetir de bu rehberde anlamadım bolum heal skilleri ni niye acmak gerekiyor? kendimizi healicek zamnımız kalmıcak ki

ve cleric passive skilini acmazsan offering den hç bşy bekleme derim ben :D
blessing de sadece body blessing ve soul blessing body deity soul deity acılması yeterlidir eger pvp char.ı istiosan yok ben ptlerde cleric olcam diosan senin resimde gosterdin herseyi acmaları gerek ki ptde cleric olcaksan cleric rod olcaksa light armor giip passive skillerini acmanda işine yarar

bu aralar çok moda oldu ama pwp de yoklar neden cinde cold wall war euda holy spell bunlar warken tutmaz eger warior olursanız daha çok işinize yarar

TheThief demiş ki:
lincoln35 demiş ki:
full int warlock char ve robe giydirmek xDDD

Ahahaha xDDDDDD şaka üstüne şaka xD herkesten tek yer bu char hybrid olmalı warlock ki tek yemesin wizardlardan
hayr bence 2 setde olmalı lgiht armor da robe da duruma gore.ve full int olması daha iyidir eger bi stuna girerse Holy Spell Word (clericde bşy tutamaz bunu) zaten wiz. gitmiş demetir de bu rehberde anlamadım bolum heal skilleri ni niye acmak gerekiyor? kendimizi healicek zamnımız kalmıcak ki

ve cleric passive skilini acmazsan offering den hç bşy bekleme derim ben :D
blessing de sadece body blessing ve soul blessing body deity soul deity acılması yeterlidir eger pvp char.ı istiosan yok ben ptlerde cleric olcam diosan senin resimde gosterdin herseyi acmaları gerek ki ptde cleric olcaksan cleric rod olcaksa light armor giip passive skillerini acmanda işine yarar

warlock char hybird olmalı ki yatmamalı. adama debuff atıcaksn damage i düşcek falan ama gene tek yersin hybrid yapıp hp yi arttırman lazm

bence çok kötü bir yapılandırma olmuş birkere warlockun en önemli skillerinden bazılarını açma demişsin örneğin bloody trap. Ayrıca char zaten full int mag defance yeterince var ve wizardlardan hızlı saldırdığı için kolaylıkla öldürebilir. Mesela warriorla pvp yapacaksa debuff atsa bile daredevil ile kolayca tek yer bu yüzden light armor giymelidir.

Holy recovery division isteğemi bağlı .... lütfen düzelt onu :), ayrıca tavsiyem shadow armor ve dusk armor açılsın snow-shield veya benzeri yüksek defansı olan karakterlere karşı iyi oluyor yanınıza geldikleri an ortalama damage alıyorlar,ayrıca offering ve pure offering isteğe bağlı demişsin fakat bunların yüksek vurmasını sağlayan heavenly rage'i kapalı demişsin :S, yine clericteki absolute attack skillerini (ki bunlar fw vs.de reslenmiş ve ölmek bilmeyen karakterlerin ilacı :D) direk kapalı demişsin en azından isteğe bağlı diyebilirdin. Bunları düzeltip biraz pvp taktiği koyarsan iyi olacağına inanıyorum, ellerine sağlık :wink1:

ciko1984 demiş ki:
Holy recovery division isteğemi bağlı .... lütfen düzelt onu :), ayrıca tavsiyem shadow armor ve dusk armor açılsın snow-shield veya benzeri yüksek defansı olan karakterlere karşı iyi oluyor yanınıza geldikleri an ortalama damage alıyorlar,ayrıca offering ve pure offering isteğe bağlı demişsin fakat bunların yüksek vurmasını sağlayan heavenly rage'i kapalı demişsin :S, yine clericteki absolute attack skillerini (ki bunlar fw vs.de reslenmiş ve ölmek bilmeyen karakterlerin ilacı :D) direk kapalı demişsin en azından isteğe bağlı diyebilirdin. Bunları düzeltip biraz pvp taktiği koyarsan iyi olacağına inanıyorum, ellerine sağlık :wink1:

evet dğru tespitlerde bulunmşn . bunlarda hazırlayan arkadaşn yüksek lvl warlock kullanmadğnı gösterir :)

100 lvl FF Full int Warlock Cleric kasmış biri olarak bir iki tavsiye verebilirim sanırım. Üstün başın full mavi +5 bile olsa en fazla 16k(pre devil yokken) hp oluyor bu hp de iki yemene yetiyor :D.

Pvp de avantajlı olduğu karakterler şöyle : Wizard :)
Dezavantajlı olduğu karakterler de bunlar : Cold Wall açmış hertürlü çin karakter özellikle str olanlar, Cleric Holy Spell açmış tüm avrupa karakterler.

Geriye ne kalıyor ki :D

Büyük bir haksızlık var bence, bir karakterin o kadar sp harcıyıp o kadar emek verip açtığı skiller 1 lvl cold wall la bile engellenebiliyor. Üstüne üstlük birde potçudan alınan pahalı potlarla da engellenebiliyor. Cleric in holy spell inde en azından düşük lvl ise skill tutma ihtimali oluyor. Hiç olmadı Stun skilini kullanabiliyorsun.Cold wall açıkken stun bile işlemiyor. Bu kadar saçmalık olmaz. Bütün çinliler 1 lvl cold wall açıp pvp alanında seni beklerken pvp hiçde zevk vermiyor artık. Bu karakter çok zevkli olabilir diye ummuştum. Pahalı potlarla yapılan bug ı da bilmeyen kalmamış ne sleep tutuyor ne debufflar. Teşekkürler Joymax. Her an wizarda döndürebilirim...

ioriYagami demiş ki:
100 lvl FF Full int Warlock Cleric kasmış biri olarak bir iki tavsiye verebilirim sanırım. Üstün başın full mavi +5 bile olsa en fazla 16k(pre devil yokken) hp oluyor bu hp de iki yemene yetiyor :D.

Pvp de avantajlı olduğu karakterler şöyle : Wizard :)
Dezavantajlı olduğu karakterler de bunlar : Cold Wall açmış hertürlü çin karakter özellikle str olanlar, Cleric Holy Spell açmış tüm avrupa karakterler.

Geriye ne kalıyor ki :D

Büyük bir haksızlık var bence, bir karakterin o kadar sp harcıyıp o kadar emek verip açtığı skiller 1 lvl cold wall la bile engellenebiliyor. Üstüne üstlük birde potçudan alınan pahalı potlarla da engellenebiliyor. Cleric in holy spell inde en azından düşük lvl ise skill tutma ihtimali oluyor. Hiç olmadı Stun skilini kullanabiliyorsun.Cold wall açıkken stun bile işlemiyor. Bu kadar saçmalık olmaz. Bütün çinliler 1 lvl cold ironwall açıp pvp alanında seni beklerken pvp hiçde zevk vermiyor artık. Bu karakter çok zevkli olabilir diye ummuştum. Pahalı potlarla yapılan bug ı da bilmeyen kalmamış ne sleep tutuyor ne debufflar. Teşekkürler Joymax. Her an wizarda döndürebilirim...
:)))) aynen bende 100 lw warlock cleric kastım fakat benimki hybird idi ki pekte farketmiyor holy spell 3 mertliği bozuyor ve chinlerin wall ları he birde ilk kitapları açın derim açmayı düşünenelere ama bence 100 lw de hüsrana uğrayacaksınız benim gibi :))karşındaki adamda holy 3 olmayacak chin ise ironwall olmayacak tmm senden kralı yok bladeler glavieler için en büyük düşman ama wall işi bozdu gitti :DD

bence çok saçma olmuş sen bu sp ile anca party warlock yapa bilisin asıl warlock yapa bilmen için ben hesapladım 1.9 milyon sp gerekiyor ve ayrıca karakterde full int olmamalı yoksa crossbowculardan tek yiyor hemde critsiz bence karatek hybrıd olmalı ayrıca kesinlikle light armor giymeli yoksa çok damage yer özellikle crossbowculardan. yine sağol ellerine sağlık.

klmn demiş ki:
bence çok saçma olmuş sen bu sp ile anca party warlock yapa bilisin asıl warlock yapa bilmen için ben hesapladım 1.9 milyon sp gerekiyor ve ayrıca karakterde full int olmamalı yoksa crossbowculardan tek yiyor hemde critsiz bence karatek hybrıd olmalı ayrıca kesinlikle light armor giymeli yoksa çok damage yer özellikle crossbowculardan. yine sağol ellerine sağlık.
Kaça kaç hybrid yapıcaksın? Pure int warlock, light armor fb +5 set, +7 shield varken adam 18k crt le 35k civarı vuruyor.

Yukarı Alt