Arkadaşlar 69 Level S/S Nuker Charımdan sonra bir değişiklik olsun die Fembria serverında Full İNT Spear Nuker bir char açtım ancak yapılandırma konusunda kararsızım daha doğrusu 2 seçeneğim var bunların arasında bir karar vericem 90Light-70-70-70 yada 90Light-90Heuksal-60-60 ikinci seçeneği charı sonradan hybird e çevirme olasılığım yüksek olduğu için düşündüm ancak charı kasmasının kolay olacağından dolayı 30 üzerinde 2 nuke olmasını istiorum.Çok karmaşık bişi oldu ama size daha açıklayıcı olayım.Ben %90 bu charı 40 level civarlarında bırakıcam :D 40 levele kadar nasıl bir yapılandırma ile gideyim ki elimde 2 nuke bulunsun ve charı daha sonradan devam edersem rahatca ilerleyebileyim eğer ilerlersem charı büyük iht hybird çeviricem bunu da göz önünde bulundurursanız yardımcı olurken sevinirim.Birde cold ve light nukeleri ile fire+light nukeleri kadar hızlı kasabilirmiyim?Cold-Light gitsem die düşündüm de

WeAre

Buralıyım
full int spear full sun set olsa hiç çar karşında duramaz ve pwp hiç bir şekilde üstünlük sağlayamaz Full int S/S bir glavieden 2 yerden spear tek yer die düşünyorum

bak ben ecsroda 81 lv lim.7.1 hybrid yaptım dual weapon'um.yani heuksal ve bicheon.skillerim su an 72 light 70 cold 70 heuksal 70 bicheon.9 gap tayım.gercekten çok guzel dual weapon ve hybrid.istedigim zaman spear istedigim zman s/s oluyorn.bence sen 90 fire 70 light 70 heuksal ve bicheon yap :wink1:

Private´de nuker açmak hata, str bir char aç bence. 70 skill leri ile nuker gerçekten çok güçsüz. Özellikle de snow´un olmaması.. :wink1:

Meddah demiş ki:
Private´de nuker açmak hata, str bir char aç bence. 70 skill leri ile nuker gerçekten çok güçsüz. Özellikle de snow´un olmaması.. :wink1:
Dogru. Bu konuda sana hak veriyorum lâkin diger karakterlere gore ne olursa olsun nuker en iyisi. Tabii avrupa olsa o ayrı ama avrupa olmadigi icin en iyi karakter bence yinede nuker. :wink1:

Quantum demiş ki:
Meddah demiş ki:
Dogru. Bu konuda sana hak veriyorum lâkin diger karakterlere gore ne olursa olsun nuker en iyisi. Tabii avrupa olsa o ayrı ama avrupa olmadigi icin en iyi karakter bence yinede nuker. :wink1:
70 level´e göre glaiver bence.

bowda saglam ama kralı deil cunku bowda stun yok adamı durduramıosun saldırısını onluyemiosun glavie ise cok damage alıor ve 58skıllı ile stun ediyor 36 skill i ile stun edior ghostlada uzaklartırıp 1stun elde edebiliyor 8)

FuLL str akar yanlız adam onu sormuyor ne yapsam dior :D
Fire-Light-Houksal 70 e kadar lundugu ıcın

bnm charım COld -light houksal fakat .. ileride yeniskiller umuduyla snow vs :D

Yukarı Alt