- Resim Silinmiş.

Evet ilk olarak hepinize merhaba.Forumdaki ilk yararlı paylaşımım olacak galiba.Herzaman sömür sömür nereye kadar :lol: Artık Başlayalım.

Evet charımız Cold Light Bicheon olacak.İleriki levellerde bu yapılandırma çok işinize yarıyacak.Lightı 90 yapıp bufflardan ve harika damageli nukelerinden yararlanacağız.Parry Ratio artıran buff Magical defense sağlamak hızlı koşma ghost walk işimize çok yarıyacaktır.İmbue olarak doğal olarak Light olacak.90 Cold yaparak int bir char için olmassa olmaz olan Snow shieldi kullanarak ve bufflarla ölümsüz olacağız.Cold meteorlarla etrafımızda olan 5-6 yaratığa birden etki edebileceğiz.Böylece kasarkan ve FW de işimize yarayacak.90 Bicheon yaparakda diğer charlara yatır-batır çekip ardından bir light nuke ile işleri bitmiş olacak.Combolarla rakibi değişik statuslere sokarak ardından nukelerle saldırıp rakipleri yok edeceğiz.Şuan çokca kullanılan bir yapılandırma olduğu varsayılarak diğer yapılandırmalardanda yardım alınız.Çünkü benden çok daha iyi olan abilerim var.Onlardanda yardım alınız.Kıyafet seçimi iyi set yaparı m diyorsanız garment ama o kadar yapamam diyorsanız 0-30 arası armor giyinin.30-90 arası da fb en az +3 bir setle protector.Silah Sword-Shield.En geç 32den itibaren npc malından çıkın itemlerinizn fb yapmaya çalışın böylece 90 lvlde ölümsüz bir char olabiliriz.Okumaya zaman ayrdığınız için teşekkür ederim.
Ve kesinlikle post kasmak için değildir arkadaşlara yardım edelim.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Paylaşım için teşekkürler.

Bu paylaşımı,resimlerle bizlere anlatsan daha ilgi çekici olur,vede herkes başlığına olumlu olumsuz cevaplar verir. :P Sakın unutma resimlerin üstüne ExL logsu koymayı,yürütmesinler sonra emeğini. :wink1: :santa:

Bilgi için teşekkürler, birçok arkadaşımızın işine yarayacaktır.
@FeeL arkadaşımızında dediği gibi resimlerle şenlendirsen topiği daha ilgi çeker bir vaziyet alacaktır burası

teşekkürler şimdi ayarlıyorum da bir site vardı ordan ayarlıyorduk site linki verebilecek var mı

inşallah hep yararlandım şimdide başkaları yararlanırsa hepimiz mutlu oluruz

sabaha kadar inşallah düzelticem yardımlarınız için teşekkürler link derken stat skill level ayarlanan ve onların gösterildiği siteyi soruyorum.olmassa sizin bu yapılandırmaya uygun resimleriniz ekleyelim.yardımlarınızdan dolayı teşekkür ederim

Bende nuker hastasıyım.Seninki gibi yapılandırmam ama heuksal kullanıyorum.Paylaşım için saol.Bi ara fire yapmıştım charı çok berbat oluyo denemenizi tavsiye etmiyorum :mrgreen:

Yukarı Alt