Full INT Bowman sizce nasil olur ? deneyen varmi..full int bowcu yapmaya degermi yada bosami emek harcamis oluruz ? yoksa bowcu illaki full str yada hybird mi olmali ?

bunun hakkinda görüsleri bekliyorum.. Tesekkurler.

arkadaşım 78lvl blade kastım sıkıldım tweetynin bowman rehberinden özenerek ve bikaçta full str bowman videosu seyrederek etkilendim ve şuan full str fire (ileride coldta açılacak) kasıyorum ve çok zevkli rahat exp topluyosun char bu aralar çok popüler full int yapıpta bowmanı ziyan etme full str fire-cold set armor yıkılmaz olursun sadece tavsiye bu arada bowmanı yeni öğreniyoum

renklibere demiş ki:
arkadaşım 78lvl blade kastım sıkıldım tweetynin bowman rehberinden özenerek ve bikaçta full str bowman videosu seyrederek etkilendim ve şuan full str fire (ileride coldta açılacak) kasıyorum ve çok zevkli rahat exp topluyosun char bu aralar çok popüler full int yapıpta bowmanı ziyan etme full str fire-cold set armor yıkılmaz olursun sadece tavsiye bu arada bowmanı yeni öğreniyoum
asil amacim aslinda Full INT Bowma kasip Lordu kimseye birakmamak :lol:
yoksa biliyorum INT Bowcu olmaz asla PVP yapamaz..ama bi sorayim görüsleri alayim dedim.saol.

_ErKo_ demiş ki:
renklibere demiş ki:
yoksa biliyorum INT Bowcu olmaz asla PVP yapamaz..ama bi sorayim görüsleri alayim dedim.saol.
sitede bi arkadaş ss koymuştu kesin gormüşsündür lordyarkan lord olalı bole bi adam gormemiştir lord keserek lvl atlıyodu adam sslerden takip edebiliyosun ve o adam full str bow yane gerek yok full int te

renklibere demiş ki:
_ErKo_ demiş ki:
renklibere demiş ki:
sitede bi arkadaş ss koymuştu kesin gormüşsündür lordyarkan lord olalı bole bi adam gormemiştir lord keserek lvl atlıyodu adam sslerden takip edebiliyosun ve o adam full str bow yane gerek yok full int te
o adamı ben full str die biliyorum extraokk

Liu

rank8
ya ac str bow ol kral tammdır ya ustune pro gıt elıne 72+7 bow u al itemlerını de hep +4 +5 yap tamm dır uzaktan critlerine kımse dayanamaz extraokk

DampyrE demiş ki:
Full Str Bow kadar kral char yoktur bence
yeni gelen skiller ile iyice süper oldu Wink
pvp de hala cok kotu skiller gercekten guzel ama pvp de hala yeteneksiz(int leri critlerle cok zorlasada full str ler karsisinda eziliyor) kasmasi zewkli oynamasi zewkli ama sun bowunuz yoksa bowman bir hikaye

EXC123 demiş ki:
DampyrE demiş ki:
pvp de hala cok kotu skiller gercekten guzel ama pvp de hala yeteneksiz(int leri critlerle cok zorlasada full str ler karsisinda eziliyor) kasmasi zewkli oynamasi zewkli ama sun bowunuz yoksa bowman bir hikaye
ezilmek mi :mrgreen: sacmalık bence bu yenı skıllerle alamayacagı adam yoktur full str bowman ın hele elınde 64 sun varsa crtc vurusuyla tekte bı adamı bıle alır 21k ıle :mrgreen:

grandflash demiş ki:
EXC123 demiş ki:
DampyrE demiş ki:
ezilmek mi :mrgreen: sacmalık bence bu yenı skıllerle alamayacagı adam yoktur full str bowman ın hele elınde 64 sun varsa crtc vurusuyla tekte bı adamı bıle alır 21k ıle :mrgreen:
sun suz olarak hala cok ezik isterseniz pvp ye gidip izleyebilirsiniz Wink bnde bowmana donucektm wazgectim nedenide pvp de gorduklerimdi Wink

Bu bir gizli dildir ki ruha dolmakta Kızıl havalar
hayır bow char hiç bi zaman zayif deil. full str fire lightning kas birde öyle dene.Bowman glavie yada blade gibi deil.çok seri ve taktik oynamalisin.25m işinlan strongbow berserker arrow combo adam yerde.eğer atack rating max seviyede bowun crit 10+ ve +5 + olursa hiç bir int karşinda duramaz strde yakalayip öldüremez zaten :))

full int bow kasan onceden cok wardı :lol: pvpde duramıolardı fasla halyle ama crit yedirttirdilermide onların karısında kmse duramıo! 76da gelen skill i full int ya da hybrid bowdan yiyen biri ayakta kalamaz yani critli halde ueheu :lol: full int ya da 7e1 fire light armor bow iş gorebilir zaten yharkan icin demişsin super uniqci olur :) pvpdede acık iş gorsun diosan light cold yap supee olsun :) yalnız cold el yakma kullan! ya da dual yap kafana gore!

full str de hic fena diil okadar cok crit cakıolarki full str nuker gibi bsy olmus euheuheu

tm olay bitti herkes aynı kanıda.Bowmana doncektim ama donmiycem diyen adam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: su an bow olma yolunda emin adımlarla ........

CooLLer demiş ki:
tm olay bitti herkes aynı kanıda.Bowmana doncektim ama donmiycem diyen adam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: su an bow olma yolunda emin adımlarla ........
sanirim burda bana bir dokundurma war :mrgreen: :lol: ben bow a donuorm ama elime +7 bow gectigi icin.gerci pvp de ezik oldugu konusundada biraz yanildigimi kabul ediyorum hehe :lol: .blade oldugum icin ezik gelmisti bana ama gercii butun charlar bana ezik wuruyo ondan ole gelmis:D baskalariyla pvp yapan bowman gordugumde fikrim deisti.her neyse :mrgreen: her char tipini denemis olucam bu bowmani acmamla beraber full int 80 lvl - full str glavie - full str blade denedim bi bow kaldi bide hybird ama hybird char kasmasamda oynadim :lol: bakalm oluors bowman ins isteigim giibi bisi olur

Yukarı Alt