EmmaW

LeqenDTeXaS demiş ki:
EmmaW. demiş ki:
LeqenDTeXaS demiş ki:
eheheh evet siz bursaya gelince size öyle yapamayacağız çünkü çoğunuz oraya giremiycek :P
beşiktaş taraftarının o stada girememesinin tek bir nedeni olur oda o maça bjk taraftarını almamanız 8)
bu arada bursaspor taraftarınıda anlamış oluyoruz böylelikle nekadar ayıptır söylemesi geri kafalı oluşlarını hala bir futbol maçını savaş gibi görüyorsunuz :) bjk'yi düşman ilan ettiniz ama bilmediğiniz birşey var; beşiktaş taraftarı sizi kendine rakip olarak görmüyor görseydi ismi zaten chArshı olurdu :) (bkz: te"x"as)
evet savaş olucak idda ediyorum.1600 kişi gittik biz,bende gittim.3 kişi yaralandı evet.bıçaklanan arkadaşımdı.geri kafayı bursadöneri yedikten sonra göreceksiniz :) 40 yıl unutmazsınız.yaptığınız terbiyesizlik,bizde size terbiyesizliği göstereceğiz bişey olmaz :kalp:
işte klasik bursaspor taraftarı asar keser biçer döver ırkçıdır.Yanlız kimle uğraştığını bilmez; dünyanın en büyük taraftar grubu çArşı :curtain:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
işte klasik bursaspor taraftarı asar keser biçer döver ırkçıdır.Yanlız kimle uğraştığını bilmez; dünyanın en büyük taraftar grubu çArşı :curtain:

çArşıyı Unuturyorlar bunlar :thumbsup:

EmmaW. demiş ki:
beşiktaş taraftarının o stada girememesinin tek bir nedeni olur oda o maça bjk taraftarını almamanız 8)
bu arada bursaspor taraftarınıda anlamış oluyoruz böylelikle nekadar ayıptır söylemesi geri kafalı oluşlarını hala bir futbol maçını savaş gibi görüyorsunuz :) bjk'yi düşman ilan ettiniz ama bilmediğiniz birşey var; beşiktaş taraftarı sizi kendine rakip olarak görmüyor görseydi ismi zaten chArshı olurdu :) (bkz: te"x"as)
:muck:

Mopneet

Resimdeki hareket dünya çapında "güzel" anlamına gelir. Tersi, düşündüğünüz şey anlamına gelir. :wink1:

İstanbul'a Bizans Trabzon'a Pontus İzmir'e Yunan Diyarbakır'a Terorist dıyen bursa'ya soruyoruz Ya Siz Nesiniz ???
Şu sözü çok seviyorum :rolleyes1:
Beşiktaş maçında bir bayana yaptıkları hayvanlık aklımızdan kazınmayacak..

Jaws3r demiş ki:
İstanbul'a Bizans Trabzon'a Pontus İzmir'e Yunan Diyarbakır'a Terorist dıyen bursa'ya soruyoruz Ya Siz Nesiniz ???
Şu sözü çok seviyorum :rolleyes1:
Beşiktaş maçında bir bayana yaptıkları hayvanlık aklımızdan kazınmayacak..
Şunu hiç bir zaman unutmayalm çarşı pazar kadın işi tribun erkek işi...Bizim o şişeyi attıgımız ne malum ya 8taşlı biri attıysa? İst. Bizans deriz Trabzona Pontus İzmirimize Yunan Diyara ise hiçbir zaman Törer demedk lafları çarpıtmayn..Madem bu kadar bizi çekemiyorsnz alın bi çanak takn..Bursa ya inş. gelirsiniz kii İbo inş. izin çıkarır size Altıparmaktaki dönercilerden İskender Kebab ve Döner çıkarması yapalm madem yiyor 1600 kişiye 30000 kişi dalmak ozmn göze alabilecekmisinz 1 000 000 kişiyi?? Dualarım şudur ki İbo izin versin Ankaragücü de bize çıkarma yapsn ozmn görür alem kardeşlik görür 8taş misafirperverlik sizi gidi reziltaş lılar

EmmaW

çArşı kadın işiyse texas'da amerikan işi bu bağlamda hepiniz ya amerikansınız yada özentisiniz?
diğer salladıklarına cevap verme gereği duymuyorum geçen sene fb şamp. olamayınca sevinmiştim ama bu sene anlıyorumki fb olsaydı daha iyi olacaktı bazı arkadaşlarımız fazla havalanmış neyse bu tartışma burada bitsin alem gerçeği biliyor.

Teksas ismini Bursa Koymamıştır Polisler koymuştur..Zonguldaka konvoy götürdüğümüzde polisler bize bune lan siz Texastan mı geliyorsnz dediler bizimde adımız Teksas oldu..

Ayrıca ben bu maç dostluk olacağına inaniyordm ama kendini bilmez 2 3 pez. bütün ortalıgı karıştırdı.. Normalde Jimnastikli çok arkadaşm var çokda yakınız çokda sağlam dostlar..

LeqenDTeXaS demiş ki:
eheheh evet siz bursaya gelince size öyle yapamayacağız çünkü çoğunuz oraya giremiycek :P
aman bu bursalılarda amma birşey sanki bursa cehennem texasta zebani grubu :D

eagle1016 demiş ki:
LeqenDTeXaS demiş ki:
Kendine Güveniyosan Gir kapalı kale arkasına Bjk baçında çıkar üstündeki bjk formasını dene bakalm kim neymiş :D

EmmaW

@sevgilim16
dostluk olacaktı diyorsun öyle düşünüyormuşsunuzda niye yollardaki aramalarda tornavidalar satırlar bıçaklar çıktı ceplerinizden?

sevgilim16 demiş ki:
eagle1016 demiş ki:
LeqenDTeXaS demiş ki:
Kendine Güveniyosan Gir kapalı kale arkasına Bjk baçında çıkar üstündeki bjk formasını dene bakalm kim neymiş :D
auch çok korktum senin dediğini en kötü mahalle maçından bile yapsan zaten çıkmazssın ordan rahat ol size özgü birşey değil size özgü olan etrafınıza saldırmak başka birşey değil:wink1:

Valla ben maça gitmedm :D Hayır ben böle biraz daha insancıl olurdu die düşünmüştüm illa bişi çıkardıda bu bıçak olayı ters düştü bence bizden ustura çıkması normal 1600 kişi gidiyonz ve 7.5 sene sonra ve ezeli düşmanınız kendimizi korumak amaçlı götürdük.. Ama şunu söylemek istiyorm o kadına bursalının attıgı ne malum belki Bjk attı ne biliyoruz ki? Üstünde Bursa malı Efes mi yazıyor?

EmmaW

sevgilim16 demiş ki:
Valla ben maça gitmedm :D Hayır ben böle biraz daha insancıl olurdu die düşünmüştüm illa bişi çıkardıda bu bıçak olayı ters düştü bence bizden ustura çıkması normal 1600 kişi gidiyonz ve 7.5 sene sonra ve ezeli düşmanınız kendimizi korumak amaçlı götürdük.. Ama şunu söylemek istiyorm o kadına bursalının attıgı ne malum belki Bjk attı ne biliyoruz ki? Üstünde Bursa malı Efes mi yazıyor?
şişe bursalıların bulunduğu bölümden geliyor

Tamam yinede karambole geldiğini düşünüyorm onlarda böle maça kadın hali ile gidilirmi ne akıl xD

Tribünler savaş alanı değil takımına destek vermek isteyenlerin mekanı.Dolayısıyla bir kadının orda olması gayet doğal. :nod: Normal olmayan şişenin kadının kafasına gelmesi :curtain:

Yukarı Alt