Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
A

Anonymous

Guest
Ben şuanda acılmasını beklıyorum acılınca ilk giren ben olcam zuahhaa :mrgreen:
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
:mrgreen: :mrgreen: ya önemlise ilk girişi sanada bıraka bilirim sorun degil böle heveslerim yok ama 2 aydır sabır sabır ha geldi ha gelecek heyecan bastı kaldı 3 saat

ooo siz işi ilerletmisnz ben daha clienti indryom Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
mc55filiz demiş ki:
:mrgreen: :mrgreen: ya önemlise ilk girişi sanada bıraka bilirim sorun degil böle heveslerim yok ama 2 aydır sabır sabır ha geldi ha gelecek heyecan bastı kaldı 3 saat
ohaaaaaaaaaaa ne 3 saatı yaw Neutral

ya bunu daha hızlı indirmenın yolu yokmu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ındırdım bozuk cıktı Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

boo

rank8
mc55filiz demiş ki:
+1

boo

rank8
bu arada gene yanlis bilgi
bizimkinin adi fos degil olmicak da

fos(fantasy odissey silkraod) japonyada
ksro korede
isro da bizimki

hata olebilir ama ben bole biliyorum

A

Anonymous

Guest
betrayaltr demiş ki:
arkadaşım daha check durumunda 20 dk sonra açılıo Wink
Biliyoruz arkadasım Wink bende 3dk update ettı ilk ben girdim yanı giriş bölümüne kapiş biz cahil degiliz yanı check yazdıgını görmiycek kadar :mrgreen:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt