Arkadaşlar 80 Lvl Full Str Glavie Charım var. Son zamanlarda Force skillerinin baya işe yaradığına rast geldim. Force Skilleri ile ilgili detaylı bilgisi olan varsa bu başlık altında veya daha önceden yayınlanmış ise başlığın linkini koyarlarsa çok sevinirim.
Son olarak Sizce 90 Lvl Güncellemesi gelince Full STR Glavie Bir Charı Skill Dağılı Nasıl Olmalı???

a) Heuksal:90 Fire:90 Ligth:60 Cold:60
b) Heuksal:90 Fire:90 Light:60 Force:60
c) Heuksal:90 Fire:90 Light:30 Force:90
d) Heuksal:90 Fire 80 Light:60 Force:70
e) Heuksal:90 Fire:80 Light:50 Force:80

Bunlar dışında Farklı bir görüşü olan arkadaşlar varsa lütfen yazsınlar...
Admin veya Mod arkadaşlar Force skilleri ile ilgili detaylı bilgiyi foruma eklerseniz sevinirim...

80 full farm int carım var force lvl 80de serverda 2 işi hariç(sunset vesun spear vardı:)diğer herkesi kestim..90 lvlde int olarak force açıcam çok etkili olacak..str olarak açmanda fayda var tabiki force skillerni doğru zamanda kullanırsan force skillsiz kesemediğin çarları kesebilirsin.Başka birşey sormak istersne yardım ederim

Force skillerinden Heal'dir Resdir biliyorsun bunlar Clericle beraber çok düşük kaldı.
Sadece Vital skilleri yararlıdır ancak Vital skilleride str charlarda inanılmaz ezik bırakıyor çünkü Force açan biri Fire-Light-Cold dan birinden vazgeçmek zorunda Bunlardan vazgeçmek de Vital serisinin 2k-3k+ samage ile kıyaslandığında gereksiz
ps:Force açıp sağlam olan bi glavier pacificte gördüm
Adam 69 dan sonra int verip charını hybrid yapmıştı elindede sun+7 glavie si le Vital serisi olunca akıl almaz damagelar veriyor du Sun set li adama 16k Damage verdiği video ları bile vardı Stage6 da ancak Sun Wep+ Hybrid olursan force öneririm

Espio demiş ki:
Force skillerinden Heal'dir Resdir biliyorsun bunlar Clericle beraber çok düşük kaldı.
Sadece Vital skilleri yararlıdır ancak Vital skilleride str charlarda inanılmaz ezik bırakıyor çünkü Force açan biri Fire-Light-Cold dan birinden vazgeçmek zorunda Bunlardan vazgeçmek de Vital serisinin 2k-3k+ samage ile kıyaslandığında gereksiz
Adam 69 dan sonra int verip charını hybrid yapmıştı elindede sun+7 glavie si le Vital serisi olunca akıl almaz damagelar veriyor du Sun set li adama 16k Damage verdiği video ları bile vardı Stage6 da ancak Sun Wep+ Hybrid olursan force öneririm

force skillerini her char kullanabilir.
fakat efectleri belli bir süre için verdigi için ancak hızlı charlar kullandıgı takdirde randıman alınabilir.buna göre critleri ile yeri gögü inleten bir bow ya da seri kesim yapan bir hibridin force kullanması akıllıca olacaktır.
glavie oyundaki en yavaş silah oldugundan pek yararı olacagını sanmam.
ha çok iyi kullanan vardır tabi yok değil.fakat şansı düşük olabilir.

gene de şöyle diyeyim.gerek europe skilleri gerekse europe wepleri çok daha üstün chinese den. bu eşitsizligi bozmak gerek.coldun lvl 60 da sana verecegi toplam phy def +84.mastery sıkıntısı çekecegimiz zamanları bir düşün..(90 geldiginde)
sence 60 mastery e 84 def deger mi ?hiç olmadı yanında bi cleric bulundur :wink1:

sen bunun yerine gidersin bir str olarak protector giyersin.ve coldu kapayıp force u açarsın.
göreceksin ki cold kapalı olmasına ragmen xbow,dagger yada diger phy vuran charların seni alması zorlaşacaktır.

force un vital skillerine gelelim.
bildiginiz gibi 5 tane vital var şuanda.
bu vitaller rakibin parrysini düşürmeye,hızını kesmeye,phy defansını azaltmaya,phy ve mag damage ını azaltmaya yarıyor.
90 la beraber division gelecek ki bana göre en kral effect..

bunlarla beraber yıkamayacagın europe char olmaz.
ister bow ol ister glavie.zaten seni bu oyunda zorlayacak 1 char var o da warrior.

prot giyerek şansını yükseltirken verdigin damagelerle de rakibini felç edeceksin.
zaten ondan sonrası da çocuk oyuncagı...

kısacası force aç coldu kapat derim ben.
90 gelsin daha çoook meyvesini toplayacaksınız bu force un :))

selametle..

2easy4me demiş ki:
Espio demiş ki:

force skillerini her char kullanabilir.
fakat efectleri belli bir süre için verdigi için ancak hızlı charlar kullandıgı takdirde randıman alınabilir.buna göre critleri ile yeri gögü inleten bir bow ya da seri kesim yapan bir hibridin force kullanması akıllıca olacaktır.
glavie oyundaki en yavaş silah oldugundan pek yararı olacagını sanmam.
ha çok iyi kullanan vardır tabi yok değil.fakat şansı düşük olabilir.

gene de şöyle diyeyim.gerek europe skilleri gerekse europe wepleri çok daha üstün chinese den. bu eşitsizligi bozmak gerek.coldun lvl 60 da sana verecegi toplam phy def +84.mastery sıkıntısı çekecegimiz zamanları bir düşün..(90 geldiginde)
sence 60 mastery e 84 def deger mi ?hiç olmadı yanında bi cleric bulundur :wink1:

sen bunun yerine gidersin bir str olarak protector giyersin.ve coldu kapayıp force u açarsın.
göreceksin ki cold kapalı olmasına ragmen xbow,dagger yada diger phy vuran charların seni alması zorlaşacaktır.

force un vital skillerine gelelim.
bildiginiz gibi 5 tane vital var şuanda.
bu vitaller rakibin parrysini düşürmeye,hızını kesmeye,phy defansını azaltmaya,phy ve mag damage ını azaltmaya yarıyor.
90 la beraber division gelecek ki bana göre en kral effect..

bunlarla beraber yıkamayacagın europe char olmaz.
ister bow ol ister glavie.zaten seni bu oyunda zorlayacak 1 char var o da warrior.

prot giyerek şansını yükseltirken verdigin damagelerle de rakibini felç edeceksin.
zaten ondan sonrası da çocuk oyuncagı...

kısacası force aç coldu kapat derim ben.
90 gelsin daha çoook meyvesini toplayacaksınız bu force un :))

selametle..
Dediğin her şey doğru hacım ancak Str charlarda lv 80 vital serisi maxlandığında Bow Full str charlarda 2k Damage farkı yaratıyor sadece 2k damage farkı için Garmentin hızından vazgeçmek glavier için ne kadar yararlı olur bu tartışılır ama Division gelecekse KEsinlikle force açılmalı

dostum division geliyor da unutma ki lvl 80 de de impotent var.
rakibin vuruşunu zayıflatarak bir nevi sana cold buff veriyor.
öyle düşün.hem ölümsüz hem de ölümcül olabilirsin :wink1:

gözümün önünde lvl 80 blader,lvl 80 xbowdan tek yedi.
18k..neden ? adam garment idi.adamın set full +5,+6 idi.
fakat protla garment çok farkediyor.
mesela ben o xbowu 5-1 gibi bir skorla aldım :))
tabi bu dediklerim force olmadan.
sadece protla garmentın farkını anlatmak için..

hız mı istiyosun ? drug of typhoon al :))

ps: dostum dmg farkı 2 k demişsin de az o cidden.daha fazla fark var bak yazayım sana.

lvl 74 te ---> -76 parry ratio reduce
lvl 79 da ---> -78 Attack ratio reduce
lvl 80 de ---> -292, 8 physical defense reduce ?!!!!!!.
lvl 80 de ---> -439 magical defense reduce ?!!!!!!..

impotent in ise özelligi yazmıyor fakat o da muazzam şekilde rakibin mag atagını düşürüyor.
yeni gelen vital ise division veriyor.ki özelligi de o da -phy def demek..hem de çok fazla..

bunları rakibine attıgını düşün.
rakibin tüm bufflarını etkisiz kılıyor bu özellikler.
hatta - tarafı daha kuvettli adamda hoş bir etki bırakmak mümkün :)

bir de buffsız bir adama yani eu karakterlere yaptıgını düşün. ?!!!!!!..
anladın sanırım :?!!

ps :euların hiç buff ı yok demiyorum tabi.söylediklerim belli buildler için geçerli.

Force BLADER char sahibi olarak forceyi siddetle tavsiye edeirm kaldiki 90 lvl we dvisionunda gelemsiyle cok daha guzel olacak buildinde mutlaka force ye yer wer bnce :wink1: ?!!!!!!..

ghostly demiş ki:
Force BLADER char sahibi olarak forceyi siddetle tavsiye edeirm kaldiki 90 lvl we dvisionunda gelemsiyle cok daha guzel olacak buildinde mutlaka force ye yer wer bnce :wink1: ?!!!!!!..
chaq da burdaymis 8)

Braunx demiş ki:
ghostly demiş ki:
chaq da burdaymis 8)

ChaQ her yerde :mrgreen: :mrgreen: .Friendden yok olmussun Braunxcuğum listede 1 kişilik yer açtim[yerin hazır] friend atarsin bi ara :wink1:

ghostly demiş ki:
Braunx demiş ki:
ghostly demiş ki:
chaq da burdaymis 8)

ChaQ her yerde :mrgreen: :mrgreen: .Friendden yok olmussun Braunxcuğum listede 1 kişilik yer açtim[yerin hazır] friend atarsin bi ara :wink1:
beni silmedin umarım :roll:

Arkadaşlar 90 lvl çar yapılandırmalarında 80 80 80 60 yapılandırmalarının tamamı çarınızı ezik bırakmaktan başka bi işe yaramayacaktır. Benim tavsiyem 90 90 90 30 dur. ve ben full str bi glavier olarak 90 lvl geldiğinde tercihim Fire force heuksal 90
cold 30 olacaktır. daha detaylı bilgiye bu topikteki " çar yapılandırmaya değişik bir bakış" başlıklı konudan ulaşabilirsiniz :wink1:

zardanadam demiş ki:
Arkadaşlar 90 lvl çar yapılandırmalarında 80 80 80 60 yapılandırmalarının tamamı çarınızı ezik bırakmaktan başka bi işe yaramayacaktır. Benim tavsiyem 90 90 90 30 dur. ve ben full str bi glavier olarak 90 lvl geldiğinde tercihim Fire force heuksal 90
cold 30 olacaktır. daha detaylı bilgiye bu topikteki " çar yapılandırmaya değişik bir bakış" başlıklı konudan ulaşabilirsiniz :wink1:
80-80-80-60 bncede dogru bir yapilandirma degil tabiiiki herkez kendi bilir ama 90-90-90-30 keisnlikle daha mantikli bi kere en basta kendi kullandignz silah skilleirni bile maxlamiyorsunz 80-80-80-60 olduugnda kaldiki 100 lvl gelidginde masterynin yine 300 de sabit kalacagi dusunulurse keisnlikle 90-90-90-30 diyyorum :wink1: ?!!!!!!!

Biechoun 80

Fire 80

force 80

lightning 60

Süper bi blade çar olur ,

blade de zaten kalkan var cold görevini görüyo ,kolay kolay yatmıyo ,yatır falan çekiyo..
blade için ne yatar ne yatırır sözcüğünü yukarda yaptığım build levelleri ile söndürebiliriz 8)

Yukarı Alt