şimdi ilk fire nukesini mecbur maxlıyoruz cunku son fire nukesi başka turlu acılmıyor,benim merak ettiğim 2. nuke mi daha iyidir yoksa 3.sümü(meteor) 2 sinden birini kapatacam ama karar veremedim...

boo

rank8
Pennywise demiş ki:
şimdi ilk fire nukesini mecbur maxlıyoruz cunku son fire nukesi başka turlu acılmıyor,benim merak ettiğim 2. nuke mi daha iyidir yoksa 3.sümü(meteor) 2 sinden birini kapatacam ama karar veremedim...
update ten once 2. daha iidi meteordan , ama smdi meteorun uplariyla daha guclu
update ten sora kullanilcak nükler bence bunlar : meteor , 4. ates nuk , 3. elektrik nuk

eet yaw bence de bu gusel bi soru bende kararsızım hangılerını kapatiim hangileri kalsın die

""update ten once 2. daha iidi meteordan , ama smdi meteorun uplariyla daha guclu
update ten sora kullanilcak nükler bence bunlar : meteor , 4. ates nuk , 3. elektrik nuk""

arkadasım sen emın mısın bole olduuna ..
onun bı hesaplaması wardı ama unuttum ... % lriyle ilgili bişe wardı..

bence en iyi 2,nuke ama 70e kadar ondan sonra maxlanınca 4.yle kasarsıb ve 3,yıde maxlamak sartıyla

3. kitap damage vermiyor bence çok gereksiiz he ben açtım ayrı sebebide 40k fazla sp vardı ama 3-5 sefer anca kullandım
kocakafali demiş ki:
bence en iyi 2,nuke ama 70e kadar ondan sonra maxlanınca 4.yle kasarsıb ve 3,yıde maxlamak sartıyla

Morwena

Buralıyım
batu sakın 3 . nukü açma bnce ama gene senin fikrin çok az vuruyo ..

Bence 2.nuke daha saglam wuruor meteoru actım çünkü bol bol sp wardı
Ama 2.nuke daha fazla wuruor pek tercih etmiorum 3.yu kullanmayı tawsıye etmem

A

Anonymous

Guest
eet simdi 2 . sini kapat derim ben meteora uplama geldi daha çok vuruluo ceryanın da :lol: 3 ü kullan coldunda öle yeter sana

2. nuke her zaman daha iyidir derim..
3.toplu bi alanda vurdugu iicn 5 tane kendi lvl ın yaratığın icine girmek pek hoş olmayabilir hele bide intsen hiç açmanı tavsiye etmem.

Yukarı Alt