tamamda bu oyunda ölümsüz çar yokki force açsanda yenildiğin pvpler olacak bence force açarsan pvplerde kazanma ihtimalin daha artar.

0oSTooRMo0=FORCE/FİRE/PACHEON YIKAMICAGI CHAR YOQ.SUAN 94 100E 100 DE NUKERIN HIC BIR SANSI YOQ SUAN BILE YATIRIOM SNOWU VARKEN BILE ZORLUYORUM. AMA TABI ILK KULLANMAYI BILICEKSIN O 1 DK YI SNOW SURESINI ONA ZEHIR ETMEN LAZIM MESELA WALL+KENDINI BUFLAMA ADAMI DELIYE CEVIRIR BLADE SKILLERINI KULLANIRSA 6 LI VE 5 LI OK LARI SALLA SNOW BITINCE ZATEN 2 VURUSTA BITER....AMA BOWUN EN ZORLANDIGI CHAR BLADE OLMASINA RAHMEN FORCE BOW YAPILANDIRMASI ILE BLADEYI BIZ ZORLUYORUZ..EGER COLD YAPILANDIRMASI YAPARSAN ELINDE EN AZ +9 WEYA SUN OLMASI LAZIM KI ATACK DAN YIRTASIN YOKSA DEFANSIN OLMUS VURUSN OLMASMIS NEYE YARAR.COLD BOWLA PWP YAPARKEN ADAM 100 FF COLD AMA 18 19K VURUOR +7 ILE BEN 94 KEN 13K ATIOM .SOYLUCEK BISEYIM YOQ.GELIN GORUN IZLEYIN......

force açarsanız...
öncelikle 120lvl için söylüyorum force de stun buffu olacak tabi stuna karşı stonelerde çıkacak holy spell in zehirleri kırma şansı %50 (pillerde olacak tabi) olacak böylece force birazda olsa canlanacak...

stuna gelirsek bilirsiniz strong bow çakınca stun gelirse çara çok büyük hasar verirsiniz düşününki combo lardan sonra stun buffu attınız adam stun oldu ardından anti devil, berserker ve strong bow çakarsanız bide crt gelse rakip isterseniz warrior olsun büyük ihtimal yatar bu yönden çok can yakacak... ayrıca attack rate defans rate kırıcılarda verdiğiniz ve aldığınız dmg yi arttıracak ve azaltacak...

cold açarsanız...
phy defans coşar
joblarda rahat olursunuz
pvp de force kadar olmasada etkili olursunuz...

beyler ben bow char acacam yenı serverde ama kararsız kaldım hangı turunu acsam dıe dusunuyorum..pvp job war FTW CTF gıbı savaslarda ıı vurmak ıstıyorum.ama hemende yatmak ıstemıyorum..sizce forcemı acayım lıgt mı yoksa cold mu gıdeyım..

skyLion demiş ki:
beyler ben bow char acacam yenı serverde ama kararsız kaldım hangı turunu acsam dıe dusunuyorum..pvp job war FTW CTF gıbı savaslarda ıı vurmak ıstıyorum.ama hemende yatmak ıstemıyorum..sizce forcemı acayım lıgt mı yoksa cold mu gıdeyım..
100 pacheon
100 fire
80 light
20 cold ; klay yatmassn eger bow kullanmayı bliosan yani seri kullanabiliosan yatramıyacaın car nadrdr :thumbsup:

Fre3_RoCK demiş ki:
skyLion demiş ki:
100 pacheon
100 fire
80 light
20 cold ; klay yatmassn eger bow kullanmayı bliosan yani seri kullanabiliosan yatramıyacaın car nadrdr :thumbsup:
100 cold 100 fire 100 peachon olsa daha saglam olmazmı

skyLion demiş ki:
Fre3_RoCK demiş ki:
skyLion demiş ki:
100 pacheon
100 fire
80 light
100 cold 100 fire 100 peachon olsa daha saglam olmazmı
tabikide cold dan ekstra +300 küsür phy defansın olur.

fire walll isteğe bağlı değil fire wall force bow için şart.. Warrior ve xbowlara karşı çok işe yarıyor.Onun için Mutlaka açılmalı o skil.Çünkü benim de Titan serverinde Force Bow Charım var adı DeaTHShoT.. Bu arada force zehir silmede isteğe bağlı olmamalıdır.Çünkü npc den aldığınız pill 15 saniye beklıyor.Ama Forcenın silme skili 3 saniye..Yada Şöyle açıklayayım.Mesela Hunter Thief savaşındasınız piliniz bitti. O zaman ne yapacaksınız.Onun için Mutlaka forcenın silme skili açılmalıdır.

eksi - artıları biyana pvp lerin daha eğlenceli olacağı ve zevk vereceği kesin çoğu kişinin char yapılandırmaları aynı farklı yapılandırmalar denemek güzel olacaktır

Uzun süre kullanıp, " fire wall açma ! debuff atma ! hileci ! seninle pvp yapılmaz ! " tepkileri aldığım bir yapılandırma. Herkese tavsiye etmem. Gerçekten bu buildi kullanabilen az kişi olduğuna inanıyorum. İki sene bu buildi kullandım. Konuyu açan arkadaş yetişemezse banada pm yoluyla ulaşıp sorabilirsiniz.

gelecek olan ilk server da açacağım kuzenim le beraber güzel bilgiler sağolasın tşk.

Yukarı Alt