Herkese slm.Ben eskiden bir film izlemiştim.Adını unutdumm .sadece bir kısmını izlemiştim cok hosuma gıtmıstı film.Gelecekten bir kız gelir,ve iktane erkek yanına geliyor.kız sanırım birşeyleri ispatlamak için masanın üstünde ki bıçağı zihni ile uçuruyordu.Kız uyuduktan sonra cocuklar bıçağı uçurmaya çalışırrken kızı uçuruyorlar ama farkında değiller.sonra iste cocuk lar dısarı cıkıyor kırmızı renklı bır araba var fln bole bir filmdi.Yardımcı olursanız sevinirim :buddha: .Bilen varsa lütfen yazsın :D :D :D

Merhaba Bne 7 Yasaındayken bir film izlemistim jumanji ve zathuraya benziyordu bir aile bodrumda sandıktan bır kutu oyun buluyordfu bu oyunda bir kırmızı holgram vardı sana soru soruyor eger yalan soylersen seni bir oyuna atıyor kısaca boyle hatırlıyorum adını bilen varsa lutfen yazzın 8 senem bunu aramkla gezcvti nolur yardım edin

Bir amerikan filmi vardı bir gece izlemiştim kız cia gibi bir departmanda sokak çetesinin içersine girip bilgi veriyordu merkeze falan, ardından bir nevi onlardan olup psikolojik sorunlar yaşıyordu. + Filmde piyano çalan bir adam var.

Konunun altında bu modelde 3-4 tane daha adam var 8O Nasıl yaptınız bu keşifleri? Hepinizi bulup teker teker konuşmak isterdim

Son düzenleme:
Yukarı Alt