Filme dün akşam gittim,güzeldi ama beklentiyi karşılayacak kadar iyi değildi.Bazı bölümlerinde eksikler vardı örneğin mehteran takımına çok az önem verilmiş..Savaş sahnesinin bir yerinde ise Ulubatlı Hasan 3 katlı kulenin son katından atlıyor ve sadece omuzundan az bi yara alıyor. :mrgreen:
Bunlar benim görüşlerim tabi.

Her neyse, film güzeldi.Gidip izlemekte fayda var :wink1: Forumdan da gidenler varsa görüşlerini yazsınlar :P

Bu filmi merakla bekliyorum.Bizim sinemada gösterime girmedi hala.Fragmanını izlediğimde savaş sahneleri oyun animasyonu gibi geldi :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BthnCvk demiş ki:
Bu filmi merakla bekliyorum.Bizim sinemada gösterime girmedi hala.Fragmanını izlediğimde savaş sahneleri oyun animasyonu gibi geldi :D

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile
Biraz oyun animasyonu havası var ama yinede iyi yapmışlar. :santa:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
vizyona girmeden hakları haciz edilen bir film. pazar günü gidicez bizde bekliyorum sabırsızlıkla :D

Filmi nasıl izledin birader Ulubatlı 3.kattan atlayınca almıyor o yarayı ok isabet ediyor oradan alıyor :D yani 3.kattan atlayınca hiçbirşey olmuyor ona..

Bunun dışında filmi çok uzun tutmamak için yapmamışlar ve sırtf yapabiliyorum diye bir tek gemileri karadan yürüttüler, gemilerin yan surları bombaladığı sahneleri hiç göstermediler bile.. Gemileri yürüttük olay bitti :D Neyse böyle düşünmemek lazım ama senin yürüttüğün mantığa göre sadece gemiler karadan yürütüldü gerisi yok :D

Yukarı Alt