arkadaşlar fero geri döndü dikkatli olsun lütfen şimdi çarı MythBusters ve Furi0usS tur dikkatli olun lütfen

yaw 9 kişi bakıo 0 cevap sizi bilgilendirmek için yazıyorum sizin yaptığınıza bakın yaw ya fero sizin çarınızı soyarsa ?

WeAre

Buralıyım
akıllı bir insan hiç bir zaman soyulmaz gidip adamla takas yaparsanız yada güvenip pwlerinizi verirseniz soyulursunuz adam durup duruken sizi soymuyor herhalde o yüzden bu bilgiyi vermen bişey değiştirmez adam siz pwlerinizi adama elinizle verirseniz soyar tabi

Takımı
Fenerbahce
SirGLooMy demiş ki:
akıllı bir insan hiç bir zaman soyulmaz gidip adamla takas yaparsanız yada güvenip pwlerinizi verirseniz soyulursunuz adam durup duruken sizi soymuyor herhalde o yüzden bu bilgiyi vermen bişey değiştirmez adam siz pwlerinizi adama elinizle verirseniz soyar tabi
Doru sölüyorsun :thumbsup: İlk bişi yapcan bakcan vericekmi vermicekmi maksat güven kazanmak direk verirseniz soyulur tabi

Hecklenmemek için yapılacaklar
1. Kural ser0 ve fer0 dan uzak durun Pm Bilem Atmayın onların msn den gönderdiklerini kabul etmeyin ser0 yani serhat zaten siz tanımasanızda msn den bişey yollayıp sizi kandırıyo çarınızı çalıyo
2. Kural Msn Den Kim Silkroad ile ilgili bişey gönderirse göndersin zip olsun işte rar olsun bilmem ne girfti resim di kabul etmeyin sakkın
3. Bide Takas Etmeyin kendi çarınızı Kendiniz kasın
Son Şunu Tekrar Söylüyorum Ser0 Serhata Çok Dikkat Edin Çokk Fer0 dan daha tehlikeli ser0
Benim 2 tane çarımı çaldı

Yukarı Alt