Kayıt
20 Nisan 2010
Mesajlar
14.245
Beğeniler
0
Şehir
Caspian
"Bize karşı oluşan düşmanlığı şampiyonluk kupasını kaldırıp cevaplayacağız. Trabzon'a saygılıyız ama onları yeneceğiz."

Lugano, "Sezon boyunca akıttığımız alın terini şampiyonluk kupasıyla onurlandıracağız" dedi. Uruguaylı yıldız kendilerine karşı oluşan düşmanlığa ve tartışılması gereken anlayışa sahada cevap verdiklerini de belirterek, "Yürek savaşının, onur mücadelesinin karşılığı olacak bu şampiyonluk. Türkiye'nin en büyük kulübü olduğumuzu diğer branşlardaki başarılarla kanıtladık" diye ekledi.

TEK YÜREK OLACAĞIZ
Lugano, "Kayseri maçı sonrası, 'Son 6 maçı, hayatımızın son maçlarına çıkıyormuş gibi oynamalıyız' demiştim. Bu sözlerim arkadaşlarımı çok etkiledi. Tüm takım tek yürek olup maçları kazandık. Trabzonspor saygı duyduğumuz bir rakip. Kupa finalinde bizden daha iyi oynadılar, şampiyonluğu hak ettiler. Bu kez farklı olacak. 16 Mayıs'ı F.Bahçe bayramı ilan edeceğiz" dedi.

AFRİKA'YA GİDİYOR
Lugano, Güney Afrika'da yapılacak Dünya Kupası finallerinde Uruguay'ın başında olacak. Kaptan Diego Lugano 26 kişilik kadroda yer aldı.
 
Kayıt
7 Haziran 2008
Mesajlar
9.731
Beğeniler
97
Şehir
İstanbul
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Ahh ahh Trabzon Kadıköy 'de Fenev 'i yeniyormuş. Bizde Bursa 'ya maçı veriyormuşuz al sana o zaman düşmanlık işte ahahahah :mrgreen:
 
Yukarı Alt