Kayıt
20 Nisan 2010
Mesajlar
14.245
Beğeniler
0
Şehir
Caspian
Sarı-Lacviertli yönetim, İspanyol golcüyü gönderip, dünya yıldızını transfer ederek taraftarının gönlünü alacak

İngiliz basını Fenerbahçe'nin Güiza'nın yerine John Carew'i düşündüğünü ileri sürerken, İtalyanlar ise Inter'den Mario Balotelli iddiasında bulundu...

2 sezondur Fenerbahçe taraftarına saç baş yolduran Güiza'nın ve Ajax'a transferi gündemde olan Semih Şentürk'ün yerine Sarı-Lacivertli yönetim golcü arayışlarını hızlandırdı. Avrupa basını, Fenerbahçe'nin bu arayışına geniş yer veriyor. İngiltere'nin Daily Mirror gazetesine göre, F.Bahçe daha önce de kadrosuna katmak istediği Aston Villa'nın Norveçli golcüsü John Carew için İtalya'nın iki büyük kulübüyle yarışıyor.

Gazete, Sampdoria ve Fiorentina'nın ciddi olarak ilgilendiği Carew'e Fenerbahçe'nin de talip olduğunu ve transfer yapabilmek için Aston Villa'nın bu oyuncuyu paraya çevirmek istediğini yazdı. Sarı-Lacivertliler'in listesindeki bir diğer isim ise Milan'a duyduğu yakınlığı her fırsatta belirtmekten geri kalmayan ve bu yüzden Inter'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Mario Balotelli. İtalyan gazeteleri, Inter'in satılık listesine koyduğu Balotelli'yi almak isteyen kulüpler arasında Fenerbahçe'nin de bulunduğunu okuyucularıyla paylaştı.
 
Yukarı Alt