Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
CheckPoint_ demiş ki:
bütün bukalemunlar toplanmış, herkesin derdi biz olmuşuz demekki zamanında iyi koymuşuz
Ahahahaha :lol: Klasik fenerli avunması :P Kabul edin işte becerememişsiniz hala neyi tartışıyosun. Ben Beşiktaşlıyım ama kareografi konusunda Galatasaray her türlü sizden daha iyi.

Whisk demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
bütün bukalemunlar toplanmış, herkesin derdi biz olmuşuz demekki zamanında iyi koymuşuz
Ahahahaha :lol: Klasik fenerli avunması :P Kabul edin işte becerememişsiniz hala neyi tartışıyosun. Ben Beşiktaşlıyım ama kareografi konusunda Galatasaray her türlü sizden daha iyi.
sende baska takımların iyi yönleriyle avun galatasaray sampiyon olunca git sevin mesela, bizim yapamamamız siz bukalemunları neden bu kadar alakadar ediyor onu anlamıyorum

Yapamamışız ama benim tvda görünce çok hoşuma gitti.Ama artık futbolundan,tezahüratlarıdından sonra kimin daha iyi 3 boyutlu kareografi yaptıgıda sidik yarısına dönmesin.Fenerli kardeşlerimde güzel oynayıp 3 puanı aldığımıza sevinsin böle şeylere kafa takmasın :D

Ayrıca bu talihsizlik sonucu yaralanan Onur kardeşimize Rabbimiz şifalar versin inşallah büyük bir sorunu yoktur.Böle bişeyden sonrada konuyu dalgaya almayın lütfen

Whisk demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
Sizi de görmek isteriz pistlerde güzel kardeşim? Başkasının çüküsüyle gerdeğe girilmez diye bir laf vardır bilir misin ?

ps: Neyse biz denedik olmadı geçen seferde iptal edilmişti zaten makaralar taşımaz diye. Yapabileceğimiz bir şey yok . Ancak hala anlamış değilim madem daha önce olmaz taşımaz denmiş niye üsteliyorsun ki. bırak olmazsa olmasın. Az daha bir kişi canından olacaktı orada bu şey yüzünden ..

CherryBrandy demiş ki:
Whisk demiş ki:
CheckPoint_ demiş ki:
Sizi de görmek isteriz pistlerde güzel kardeşim? Başkasının çüküsüyle gerdeğe girilmez diye bir laf vardır bilir misin ?

ps: Neyse biz denedik olmadı geçen seferde iptal edilmişti zaten makaralar taşımaz diye. Yapabileceğimiz bir şey yok . Ancak hala anlamış değilim madem daha önce olmaz taşımaz denmiş niye üsteliyorsun ki. bırak olmazsa olmasın. Az daha bir kişi canından olacaktı orada bu şey yüzünden ..
Biz sizin gibi özenti bir taraftar değiliz ki. GS 3 boyutlu kareografi yaptı diye hemen 3 boyutlu kareografi yapmaya çalışmadık.

Yukarı Alt