Evet arkadaşlar Fenerbahçe-Beşiktaş maçı için yorumları alalım.

İlk yorum benden 2-3 Beşiktaş alır
Fenerbahçe Goller(Guiza-David)Beşiktaş(Tello-Delgado-Holosko)

Mojito

ilk yarı beşiktaş galibiyetle kapatacak ama 2. yarı fener tam 2 dane atcak maç ya 1-2 yada 2-2 bitcek

İlk yarı bitti:D Fenerbahçe(2)-Beşiktaş(1) beşiktaş 10 kişi.Hakem yüzünde Cisseye 2 kere sarı gösterdi ikiside sarı kart verilecek bir pozisyon değildi.Beşiktaşın 1 ofsayt pozisyonu gol oldu ama hakem vermedi.Maç devam ediyor ben QuickMeck naklen extraloob ta ^^

Kırmızı tamamen doğru Uğur'a yaptıgı harekete kırmızı veriyor ve topla ilişkisi olmadan direk Uğur'un ayağına vuruyor.
2-1 devam devam :P

Dk: 91:42 uzatmalar'da Bobo nun ceza sahasına doğru ortasıı holosko'nun kafa vuruşu Ve gol.Ama yine beceriksiz hakemin beceriksiz yardımcısının damalı bayrağı.Fenerbahçeye tebrikler.

Bünyamin Gezer yine yapacağını yaptı ve Gezdirdi bizi.

Hahah sen o pozisyona ofsayt değil diyorsan bir daha futbol ile ilgilenmemeni öneririm.

Arkadaşım ofsayt olduğunu biliyorum ama ben ksk lılarla muhattap olmam.İstediğini yaz futbolu Ksk danda öğrenicek değilim.

TAM35

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
CaN_KsK demiş ki:
Hahah sen o pozisyona ofsayt değil diyorsan bir daha futbol ile ilgilenmemeni öneririm.
Hocam o ofsayt tamam. Peki diğer sayılmayan iki gol de mi ofsayttı? Ayrıca Nobre bir tane daha gol attı ama sahaya 2. bir top daha atılınca gol sayılmadı.

Wax Whine demiş ki:
CaN_KsK demiş ki:
Hocam o ofsayt tamam. Peki diğer sayılmayan iki gol de mi ofsayttı? Ayrıca Nobre bir tane daha gol attı ama sahaya 2. bir top daha atılınca gol sayılmadı.
Siz hangi maçı seyrettiniz :mrgreen: :mrgreen:
Yuh yani yok yok siz maç seyretmemissiniz Nobre'nin vurdugu top sonradan oyuna giren toptu onuda dışarıya atmak istedi luganoya çarpıp kaleye girdi o top dışarıdan gelen toptu hala gülüyorum,evet diğer pozisyonda ofsayttı.

Tamam goller bişe değil de bu kadar basit kart gösterilir mi ya Cisse'nin ilk kartı çok yanlıştı ayrıca Beşitaş 10 kişiyken de fenerbostandan çok daha üstündü 10 kişi kalmasa fenerin o oyunla Beşiktaşı yenmesi çok zordu.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Uyur Gezer Bünyamin hemen hemen bütün takdir haklarını ev sahibi takım Fenerbahçe'den yana kullandı. Tribünün etkisinde kaldı diye düşünüyorum.
Neyse, maç bitti uzatmaya gerek yok.

Wax Whine demiş ki:
Uyur Gezer Bünyamin hemen hemen bütün takdir haklarını ev sahibi takım Fenerbahçe'den yana kullandı. Tribünün etkisinde kaldı diye düşünüyorum.
Neyse, maç bitti uzatmaya gerek yok.
Bırak hacım üzülmeye deymez...Şimdi sevinsinler. 2.yarıda görücem ben onları ^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fre3sTyLe demiş ki:
Türkiyenin En İyi Takımının FENERBAHCE Oldugunu Gs Ve Bjk Maclarından Sonra Herkes Anlamalı...Bukemedıgın Bıleyı ÖPECEKSİN
Sakın o bilekte Bünyamin Gezer'in de payı olmasın?

SleepWalkeR

Tanınıyorum
Her ne olmuşsa olmuş fenere tebrikler. Yalnız sunu soyleyeyim , olanlar fenere olsaydı yeri yerinden oynatırdınız. biz alıştık nasıl olsa. sadece soylencek tek birşey var o da ayıp ...
bu 3 puanın ve yenilginin önemi buyuk olsa da herkes hersey goruyor. ayrıca bizim taraftarlığımız bi derbiye , 1 kupaya, 2 transfere bakmaz. ölümüne beşiktaşlıyız yensek de yenilsek de. iki derbi maglubiyeti sonrasnda takımını satan çok adam gorduk biz.
ayrıca başkaları yenilip olay çıkaracağına orada burada saçma sapan hareketler yapacağına biz yeniliriz önemli değil. dediğim gibi bizim taraftarlığımız bir derbiye bakmaz. neyse olmayacağını bilsem de, iyi olan kazansın...

Yukarı Alt