1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Farmsız Nuker Rehberi


 1. GriffinHeart

  GriffinHeart rank8

  Kayıt:
  14 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  697
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  ExL

  arkadaşlar bu rehberi hazırlamamın nedeni birçok arkadaşın sp farm yapmadan ilerlemek istemesi nedeniyle düşük damageli ve savunmasız bir nukere sahip olmasını engellemek.

  önce lvl 30 a kadar bow ve fire skillerinde yeterli gördüğümüz kadar açıp en kısa zamanda hızlı bir şekilde lvl 30 a geliyoruz.fazla sp harcamıyoruz ki 30 a geldiğimizde ihtiyacımız olan nukeleri açabilelim.

  daha sonra hiçbir weapon skilini açmıyoruz hatta bow skillerinde resliyoruz.
  hiçbir weapon skilini açmadığımız için farkında olmadan sp farm yapıyoruz aslında.sadece force skillerine vermeme rağmen force skilini kendi seviyemde tuttuğum için lvl 50 de ujigilirdin %0.03 alabiliyorum.ve bence bu yeterli bir rakam ve lvl atlayana kadar yaklaşık 1000-1500 sp birikiyor.ve bu rakam lvl atladıkça artıyor.


  COLD
  fiziksel açığımızı sadece cold un pasif ve kalkan skillerini açarak kapatıyoruz.benim tavsiyem lvl 60ta olsak coldun skillerin 50de bırakmak.sp tasarrufu için...

  LİGHT
  lightta damage arttırıcı bufflar max lion shout un 1. skili max 2. sininde sadece1 kademesi yeterli görüyorum.koşma skili sizin isteğinize bağlı birşey hızlı kasmak için yeterince arttırılmalı bence.en son olarakta vuruştan kaçma skillerini geriden takip ederek yavaş yavaş kendi lvlinize yakın bir şekilde takip etmelisiniz.
  nukelerin 2side max

  FİRE
  1.skill el yakma olarak kullanılacak ve her zaman max.ve ben bir nukerin kalkan skillerini açmaması gerektiğini düşünüyorum.o yüzden sp tasarrufu için hepsi min. nukere gelince 1. ve 2. skil sadece 1. kademeleri açılacak zaten lvl 56da en yüksek damageyi veren can damarımız açılıyor.o zamana kadar sizi light nukeleri idare eder diye düşünüyorum.

  skillerimiz bu kadar sıra geldi silah ve kıyafetlere.

  elimize sword + shield alıyoruz.ama sakın unutmayın eğer block ratiosu yüksek bir shield bulmazsanız swordun hiçbir anlamı yok.bulamazsanız inat etmeyin spear kullanın daha iyi:D

  ben en önemli unsurun kıyafetler olduğnu düşünüyorum.herzaman için elbiseleriniz +lı ve +str li olsun.bence anlattığım char için en uygun kıyafet protector.nedenini sorarsanız,hiçbir magical kalkan açmadık ve fiziksel açığı bir nebze cold kalkanları ile kapattık.o uyüzden protector diyorum.

  NOT:Bunlar benim nacizane görüşlerimdir.herzaman uygun eleştirilere açığım.lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.herkese teşekkürler:)
   
 2. MaRJiNaL

  MaRJiNaL  

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  2.360
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Sensormatic Güvenlik Sistemler Tic. Aş. SSTD

  Cok guzel yine sp fark eder ama bı nuker farmsız ne kadr dayanablrkı. Lw atladıkca sureklı skıll ıhtıyacı duyulacaktır. skıll ıcınde sp :) yanı nuker ıcın farm kacınılmaz.bnım dusuncem tabi...
   
 3. Remi

  Remi rank8

  Kayıt:
  3 Nisan 2007
  Mesajlar:
  723
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Meslek:
  Profesyonel Öğrencilik
  Şehir:
  Saü

  farmı elinde sonunda yapmak zorunda her nuker ya başlarken yada 80 sınıra zar zor dayandıktan sonra 8-9 gapla