Kayıt
14 Temmuz 2007
Mesajlar
697
Beğeniler
0
Şehir
ExL
arkadaşlar bu rehberi hazırlamamın nedeni birçok arkadaşın sp farm yapmadan ilerlemek istemesi nedeniyle düşük damageli ve savunmasız bir nukere sahip olmasını engellemek.

önce lvl 30 a kadar bow ve fire skillerinde yeterli gördüğümüz kadar açıp en kısa zamanda hızlı bir şekilde lvl 30 a geliyoruz.fazla sp harcamıyoruz ki 30 a geldiğimizde ihtiyacımız olan nukeleri açabilelim.

daha sonra hiçbir weapon skilini açmıyoruz hatta bow skillerinde resliyoruz.
hiçbir weapon skilini açmadığımız için farkında olmadan sp farm yapıyoruz aslında.sadece force skillerine vermeme rağmen force skilini kendi seviyemde tuttuğum için lvl 50 de ujigilirdin %0.03 alabiliyorum.ve bence bu yeterli bir rakam ve lvl atlayana kadar yaklaşık 1000-1500 sp birikiyor.ve bu rakam lvl atladıkça artıyor.


COLD
fiziksel açığımızı sadece cold un pasif ve kalkan skillerini açarak kapatıyoruz.benim tavsiyem lvl 60ta olsak coldun skillerin 50de bırakmak.sp tasarrufu için...

LİGHT
lightta damage arttırıcı bufflar max lion shout un 1. skili max 2. sininde sadece1 kademesi yeterli görüyorum.koşma skili sizin isteğinize bağlı birşey hızlı kasmak için yeterince arttırılmalı bence.en son olarakta vuruştan kaçma skillerini geriden takip ederek yavaş yavaş kendi lvlinize yakın bir şekilde takip etmelisiniz.
nukelerin 2side max

FİRE
1.skill el yakma olarak kullanılacak ve her zaman max.ve ben bir nukerin kalkan skillerini açmaması gerektiğini düşünüyorum.o yüzden sp tasarrufu için hepsi min. nukere gelince 1. ve 2. skil sadece 1. kademeleri açılacak zaten lvl 56da en yüksek damageyi veren can damarımız açılıyor.o zamana kadar sizi light nukeleri idare eder diye düşünüyorum.

skillerimiz bu kadar sıra geldi silah ve kıyafetlere.

elimize sword + shield alıyoruz.ama sakın unutmayın eğer block ratiosu yüksek bir shield bulmazsanız swordun hiçbir anlamı yok.bulamazsanız inat etmeyin spear kullanın daha iyi:D

ben en önemli unsurun kıyafetler olduğnu düşünüyorum.herzaman için elbiseleriniz +lı ve +str li olsun.bence anlattığım char için en uygun kıyafet protector.nedenini sorarsanız,hiçbir magical kalkan açmadık ve fiziksel açığı bir nebze cold kalkanları ile kapattık.o uyüzden protector diyorum.

NOT:Bunlar benim nacizane görüşlerimdir.herzaman uygun eleştirilere açığım.lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.herkese teşekkürler:)
 
Kayıt
12 Mayıs 2007
Mesajlar
2.367
Beğeniler
0
Cok guzel yine sp fark eder ama bı nuker farmsız ne kadr dayanablrkı. Lw atladıkca sureklı skıll ıhtıyacı duyulacaktır. skıll ıcınde sp :) yanı nuker ıcın farm kacınılmaz.bnım dusuncem tabi...
 
Kayıt
3 Nisan 2007
Mesajlar
723
Beğeniler
0
Şehir
Saü
farmı elinde sonunda yapmak zorunda her nuker ya başlarken yada 80 sınıra zar zor dayandıktan sonra 8-9 gapla
 
Yukarı Alt