- Second Part of Ali Baba and the Forty Thieves Event, Fanous, would be applied :?:
So-Ok Faounus diye bişey verdi str 5 int 5 veriyor 1 saat sürüyor espiris nedir anlamadim ama olayi :coffee:
Konu hakkında geniş bilgisi olan arkadaslar paylasirsa sevinirim :buddha:

ya bu fanous açıp kapatıyorsunuz gine fanousa tıklayınca gine aynı şeyi veriyor ve ali baba seallar yok nedeni nedir acabaxD

o fanus size ali baba seallerin karsılıgında verilmedi.ali babadan sun-som-sos kazananlar so-okdaki collect sealse tıklayıp alabilirler (tabi kazandıysanız).bu fanus olayıda söyle bisey.so-okdan alıyosunuz bedavaya 1 saat boyunca +5 int +5 str veriyor,bittiginde gel gene al diyor.Ama yok ben senle oynıcam derseniz alın fanusu basın-kapatın tekrar alın basın-kapatın tekrar alın :P 1 den fazla fanus alamazsınız ve kullanımdayken yada inventorynizdeyken 2. bir fanusu alamazsınız :nod:

Crisis demiş ki:
o fanus size ali baba seallerin karsılıgında verilmedi.ali babadan sun-som-sos kazananlar so-okdaki collect sealse tıklayıp alabilirler (tabi kazandıysanız).bu fanus olayıda söyle bisey.so-okdan alıyosunuz bedavaya 1 saat boyunca +5 int +5 str veriyor,bittiginde gel gene al diyor.Ama yok ben senle oynıcam derseniz alın fanusu basın-kapatın tekrar alın basın-kapatın tekrar alın :P 1 den fazla fanus alamazsınız ve kullanımdayken yada inventorynizdeyken 2. bir fanusu alamazsınız :nod:
peki faonus un verdiği tek şey 1 saatlik str int 5 mi?

HeHe ben 500 satane seal biriktirdim 10 dg som staf verdi :)sizde biriktirin sizinde olsun :)

Yukarı Alt