sURekli atıyorum oYundan bır cıktım bır daha gıremedım trafıc wermıo artık dırek c(9) werıyo gıremıorum Crying or Very sad

A

Anonymous

Guest
he yaw bendede oluyo bi dc veriyo bi bu hatayı demek ki genel bişi

Zty oyuna bı gırıyım 3gun cıkmıorum pc acık kalıo ama gıremıyorum Cıldırmak uzereyım Offfff Crying or Very sad Embarassed

C(9) hatası multi client gibi durumlarda olur genellikle senden değil oyun serverlarıyla alakalıdır... eger serverlarda bisi yok sorun bende diyorsan modemini soğutmaya calısss :mrgreen:

TWEETY demiş ki:
C(9) hatası multi client gibi durumlarda olur genellikle senden değil oyun serverlarıyla alakalıdır... eger serverlarda bisi yok sorun bende diyorsan modemini soğutmaya calısss :mrgreen:
yo benim verdigim clientle+ sm 2 char kasiyo xD c9 yok

LibLibi demiş ki:
TWEETY demiş ki:
yo benim verdigim clientle+ sm 2 char kasiyo xD c9 yok
Neutral ben bir an kendimi dinazor gibi hissettim... acaba C10 ilemi karıstırdım Question

Anam ya ben napıcam pc parcalıcam bırazdan ne yaptıysam olmadı modeme attıgım res sayısını unuttum wala okadar derece yane trafıc yok dc yok dırek c(9)

cihanksk demiş ki:
Anam ya ben napıcam pc parcalıcam bırazdan ne yaptıysam olmadı modeme attıgım res sayısını unuttum wala okadar derece yane trafıc yok dc yok dırek c(9)
modemin cok sıcaksa kapat 2saat kadar soğusun :?!!!

c9 hatasi serwere baglanamamadan kaynaklanir.tamamen sendeki we serwerdeki lagdan dir bu problem genelde 1 2 kere ust uste c9 werse bile 3. de girer.tawsiyem modeme rest at + pc ye rest at sonra tekrar dene ama buyuk ihtimalle olucaktir

Allaha askına suna bır cozum bulalım cıldırmak uzereyım suan sabahtan berı sureklı c(9) yıyorum trafıc dc yok hemen c(9)yapıstırıo bazende start gelmıo Crying or Very sad Crying or Very sad Question Embarassed

Yukarı Alt