Kayıt
10 Nisan 2007
Mesajlar
7.172
Beğeniler
0
Şehir
Paralel evren


Popüler sosyal ağ Facebook'ta hangi parti liderinin ne kadar hayranı var ? İşte yanıtı..

Siyasette parti liderlerinin çekişmeleri sosyal paylaşım sitesi Facebook'a da yansıyor. Sosyal paylaşım sitesine üye vatandaşlar burada istedikleri parti liderlerinin hayranı olabiliyor. Facebook'ta en fazla hayranı bulunan ismin AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan olduğu belirlendi. Erdoğan'ı son dönemde yaptığı çıkışlarla dikkat çeken Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR) lideri Osman Pamukoğlu 50 bin 746 hayranla takip ediyor.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin de 34 bin 146 hayranı bulunuyor. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın 8 bin 743 hayranı bulunurken, Saadet Partisi Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un 3 bin 881 hayranı, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Yalçın Topçu'nun 2 bin 473, Barış ve Demokrasi Partisi Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın da 2 bin 56 hayranı bulunuyor.

Yazıcıoğlu'nu sevenleri yanlız bırakmadı

Demokratik Sol Parti Lideri Masum Türker'in 964 hayranı, Türkiye Partisi Lideri Abdüllatif Şener'in 359 hayranı bulunuyor. Kahramanmaraş'ta meydana gelen helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazıcıoğlu'nun 83 bin, Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül'ün de 14 bin hayranı bulunuyor.


 
Yukarı Alt