ARKADASLAR SİZLERDEN RİCA EDİYORUM SİZE VERMİS OLDUGUM GRUBU YARDIMLARINIZLA KAPATMALIYIZ. AFEDERSİNİZ AMA BUNLAR TAM BİR ** ALLAHIMIZA PEYGAMBERİME KÜFÜR EDİORLAR FOTOGRAFLARINA BAKARSANIZ GORÜRSÜNÜZ SİZLERE BAZI FOTOLAR PAYLASCAM ONA GORE BU GRUBU SİZLERİN YARDIMIYLA KAPATMAK İSYİORUM

Link :http://www.facebook.com/group.php?gid=105920292770988

Buna duyarsız kalmayın arkadaşlar,telefondan giriyorum uzanmış uyumayı bekliyorum yoksa yapacağımı yapardım yarın bu konu ile ilgileneceğim kimse duyarsız kalmasın her ne kadar dini bir kişilik olmasamda bu yapılan saygısızlıktır.Milyonlarca insana hakarettir

Absence

Şimdi bişi diyecem ama neyse oraya resimleride koymuş bide adama bak yaptığınız onlara hizmet etmekten başka bişey değil herkese yayıyorsunuz sizde kapatalım derken size kaldı dini kurtarmak Allah ı peygamberi savunmak daral:

Absence demiş ki:
Şimdi bişi diyecem ama neyse oraya resimleride koymuş bide adama bak yaptığınız onlara hizmet etmekten başka bişey değil herkese yayıyorsunuz sizde kapatalım derken size kaldı dini kurtarmak Allah ı peygamberi savunmak daral:

Benimm Buradaki Tek Amacım O Grubu KAPATMAKTIR.

Absence demiş ki:
Hayır bro buradaki kimse o gruba girecek değil herkes şikayet edecek kapatılacak yaptıkları yanlarına kalmayacak hakaretler duracak, tanıtım değil bu :roll:

guzelim hedefin her ne kdar guzel gorunsede, bu siteye koyarak bu isi yapanlara o grubu kuranlara daha fazla populerlik veriyorsun, ifade ozgurlugu diye bir kavram gelistirilmis her ne kadar bizim kulturumuze yabanci olsada cidden herkes boyle ne dusundugunu soylese birbirine acik olsa ve boylece herkesin ne bicim insanlar oldugunu gorup yolumuza devam etsek bos islerle sanal gruplari kapattirmakla ugrasacagimiza cok daha guzel olmazmi birak eglensinler akillarinca varsa cezasi cekecek onlar nasil olsa zamani gelince

Absence

Josephine demiş ki:
Absence demiş ki:
Hayır bro buradaki kimse o gruba girecek değil herkes şikayet edecek kapatılacak yaptıkları yanlarına kalmayacak hakaretler duracak, tanıtım değil bu :roll:
Siz beni anlamadınız ya devam edin bakalım ondan sonra bi düşünün bakalım bu adamlar o grubu niye açtı kapatılsa yeniden açamazlar mı daral: sonra gelin o resimlerle birlikte paylaşın etrafta bunları kapatalım diye

Ps:Espio :beer:

Espio demiş ki:
guzelim hedefin her ne kdar guzel gorunsede, bu siteye koyarak bu isi yapanlara o grubu kuranlara daha fazla populerlik veriyorsun, ifade ozgurlugu diye bir kavram gelistirilmis her ne kadar bizim kulturumuze yabanci olsada cidden herkes boyle ne dusundugunu soylese birbirine acik olsa ve boylece herkesin ne bicim insanlar oldugunu gorup yolumuza devam etsek bos islerle sanal gruplari kapattirmakla ugrasacagimiza cok daha guzel olmazmi birak eglensinler akillarinca varsa cezasi cekecek onlar nasil olsa zamani gelince

Peygamberimize Küfür Edildiginde NATO GENEL SEKRETERİ Rasmussen Ne Dedi İfade Özgürlü Ozman Bende Bu Ozgürlügü Kullanıyorum Rasmussen Gibi Bir Serefsz NATO genel sekreteri olmus. Bana Bu Hakkı O Verdi Düsünce Ozgürlügü....

Yukarı Alt