İngiltere tarihinin en kanlı ve dramatik zamanlarından biri kral VIII. Henry zamanıdır... Veba, katliam, savaşlar, uzak diyarlarda Sömürgelere gidenler, orada kaybedilenler ve buna benzer sebeplerle ülkenin nüfusu neredeyse yarı yarıya düşmüş, Kral ülkesinin geleceğinden ciddi bir biçimde endişelenmeye başlamıştır. Ama yaptırdığı araştırmalar sonucunda ülke hapishanelerinde çok sayıda serseri, hırsız katil vs. ve çok sayıda olduğunu tespit etmiş ve nüfus artışını sağlayabilmek amacıyla kral kontrolünde hapishanelerde çiftleşmeler organize etmiştir. Dünyaya getirilen çocukların da yetiştirme ve topluma katma işini İngiliz Kraliyeti üstlenmiştir.

Bu nüfus arttırma işlemine "Fornication Under Control of the King" yani " Kral kontrolünde zina" denmiş ve F U C K olarak kısaltılmıştır Bu F u c k işlemleriyle İngiltere nüfusu 10 yıl içerisinde 2 ye katlanmıştır.

" Fuck" kelimesi de İngilizceye buradan girmiştir. Bu olayın Tarih kitaplarıyla sabiti doğrudur.

Bunu biliodum ama

Buradan anlaşılan da İngiliz halkının yarısı o... çocuğudur...

Sonunda bu yoktu :mrgreen: :lolmuch:

sw1ss demiş ki:
Bunu biliodum ama

zuhahahanesss :mrgreen: koptum ya gece gece ıyı geldı walla :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: tıpkı bu fordumda 2 tane serefsıın oldugu gıbıler desene Evil or Very Mad

grandflash demiş ki:
sw1ss demiş ki:
Bunu biliodum ama

zuhahahanesss :mrgreen: koptum ya gece gece ıyı geldı walla :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: tıpkı bu fordumda 2 tane serefsıın oldugu gıbıler desene Evil or Very Mad
Salla :mrgreen: :mrgreen:

bende bunlar nası ınsan sagda solda usayle bır olup musluman ulkelere yapmadıklarını bırakmadılar dıodum adamların babasına baksana torunlardan ne hayır gelcek

mavi demiş ki:
özür dilerim ben hıc bır halka oyle seyler soylemem duzenledım ozur dılıyorum tum mod we memberlerden... Idea
senin bir suçun yok sen sadece bilinen birşeyi hatırlattın ve bilmeyenlere öğrettin...

arkadaşlar lütfen terbiye sınırları dışına çıkmayınız forumumuzda bayan arkadaşlarımız da bulunmaktadır Exclamation

Yukarı Alt