Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Filmin Adı : Eyvah Eyvah
Resmi Web Sitesi : http://www.eyyvaheyvah.com/
Mekan : Bakırköy Capacity

Trailer :

extraloob demiş ki:
devamı kesinlikle çekilecek...
Ata Demirer oldum olası sevdiğim bir sanatçıdır korsan tv ile gündeme otursada daha öncelerini bilirim kaliteli oluşu eğitimli oluşu beni kendisine en çok çeken özellikleridir. Filmin konusuna gelince ; köyünde klarnetçi olan birisi öldüğünü bildiği babasının varlığından haberdar olur ve onu aramak üzre İstanbul'un yolunu tutar burada başına 2-3 tane olay gelir ve film öylece hareketlenir. Film çok kısaydı tadı tamadığımızda kaldı diyebilirim 2 hatunla gittim birisi çok güldü diğeri pek gülmedi ama ikiside bayılmışlardı filme. Bu filmin beni etkileyen en büyük özelliği BKM oyuncularını kadrosuna katmış biraz da Benim Annem Bir Melekti kadrosunu görebiliyoruz kısacası çok Filim Hareketler mi Neşeli Hayat mı, Kutsal Damacana mı Yahşi Batı mı ? tabiki Eyvah Eyvah.

evet babasını sonunda buldu makara:

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Milano demiş ki:
bu fasulyaaa yedi buçuk liraaa :P

çok içten çok relax bir filmdi Yahşi Batıyı düşünüyorum da yazık gerçekten bu film karşısında çok eziliyor hele Neşeli Hayat of offf gerçekten bir hayal kırıklığıydılar.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
DaRKWaTcH demiş ki:
Milano demiş ki:
bu fasulyaaa yedi buçuk liraaa :P
Koy kaynasın Çal oynasın :mrgreen:

:mrgreen:

Baphomet demiş ki:
Bana aradığım komedi tadını vermedi bu film :P
walla kuzum bunun lezzeti bir ayrı zati dikkat ederseniz olay yöresel nasıl ki yılmaz erdoğan hakkari yöresinde çekimler yapar oradan filmleri yayınlar ata da bu şekil birşeye değinmiş onunda yaşadığı yer olan çanakkale'yi güzelce anlatmış lezzet alınacak ve devamı izlenebilecek türden bir film bu arada demet akbağ filmde bolca tanga giymiş bayıldım doğrusu hatuna :dance:

Yukarı Alt