ben yeni basladim sro ya 100 tane elixir weaponu almak icin para yetermi suphem war dogrusu :D

Bende Oasisteydim bırakalı 6-7 ay Oldu .. Aklımda kalan 2 isim Aynen Dolb ve VALESNEGRAS . Ayrıca bırakma sebeplerimden biride bunlar :P

72+0 kalkan aldıktan sonra neden 100tane weapon alayım onu anlamadım.Bir silahta steady varsa astraldan daha çok işe yarar birde +4 yapmak +5 yapmakdan daha zordur bir silah +4 oldumu +5 olması %80dir.

dayı 8 kere aynı yöntemi denedim tutmadı
kaldırın başlığı şans eseri tutmuştur bi kere yazmışınız..
neyse.........

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Aragornn2 demiş ki:
Bende Oasisteydim bırakalı 6-7 ay Oldu .. Aklımda kalan 2 isim Aynen Dolb ve VALESNEGRAS . Ayrıca bırakma sebeplerimden biride bunlar :P

ondan önce opalo vardı o gitti bu unique canavarı geldi lakin NWO olarak çok kestik elemanı 3-5 kişi sıkıştırıyorduk herşeyi full sun'dı 8)

yakında eski arşivimi açacağım oradan görürsünüz ss'leri.

1 ayda 10 dan fazla +5 bastım bitanede +6 hiç chin tomb gitmedim steady de basmadım pre plusınız varsa iteme 1 blue olsun yeter sakin lagsız bir yerde basın deneyin şansınız varsa tutar günde 1 +5 den fazla denemeyin derim

Tamamen saçmalık bu :=) bizimle dalga geçiyorsun bence DENEDİM tam 6 kez hiç olmadı :S

kiLLingspRee demiş ki:
dostum güzel denerim de ömrüm yeter mi bilmem 72 ye..
illa 8th degree mi olması gerek silahın ?
buna bi cevap alabilirsem tam süper olacak..
30 lvllerde isen hic + basma derim bukadar masraf yapman hata zaten yapıcagfın masrafa o silahı alırsın ha sosun fln olursa ona karışmam :)

Yukarı Alt