Kayra demiş ki:
Keşke programı tam olarak stabil çalışmadan yayınlamasa idin.
Program tam olarak çalışıyor... Arada Sırada Gidip Geliyor İlk Versiyonda Bir Linki Verip Kapanıodu ( Nedeni İse Bir Linke Baslıktan Sonra Başka Bir Linke Basamamnızdı )
Ve Biras uğraştım Daha çok kullanılabilir hale getirdim Prograı Gecelerimi Gündüzlerimi Bu programa Adadım Kaç Gündür Bunun Üzerinde Çalışıyorum En Sonunda Paylaştım Sizinle... Saten Program ßeta Olarak Geçiyor Tam oLarak çalışmasını Bekleyemessin Diye Umuyorum.... Şimdi Daha Değişik Bir Şekilde Yapmaya Çalışıyorum...
Umarım Açıklayıcı Olabilmişimdir... Bu konu için Çok ama çok uğraştım Bir Teşekkürü Bile Layik Görmüyorsun :!:

A

Anonymous

Guest
Program tam olarak çalıştığı zaman teşekkür edeceğim. Programda bir sürü açık var halen. Ayrıca tavsiyem, bir programlama dili öğrenip böyle çalışman. Autolit gibi programlar ile olmaz bu.

blackrain demiş ki:
Kayra demiş ki:
Program tam olarak çalıştığı zaman teşekkür edeceğim. Programda bir sürü açık var halen. Ayrıca tavsiyem, bir programlama dili öğrenip böyle çalışman. Autolit gibi programlar ile olmaz bu.
Yorumsuz :!:
bence gayet güzel bi çalışma,bunu biraz daha geliştirirsen isim yapıp sitede kendine yer bile edinebilirsin :wink1:

Arkadaşlar Uzun Uğraşlarım Sonucu 2.0 ı geliştirdim umarım Bu Tatmin Edici Kıvamındadır Çok az bir süre Burda Olıcam Uyanık oLan üyelerden Yorumlarını Bekliyorum Şu anda :)

Şimdi indiremedim ama çok sağol uğraşmışsın belli ^^ .İstanbula gider gitmez deneyeceğim yorumlarımı o zaman alabilirsin. :muck:

A

Anonymous

Guest
Meyal olmayacak mı o?
Eğer yanlış biliyorsam ne mutlu ki bana senden doğrusunu öğrendim.

Yukarı Alt