A

Anonymous

Guest
Kayıt tarihine bak okadarmı şeysin töbe töbe yenı bi üyeye güven olmas ama benım gibi ve eskı arkadaslar gibi eskı üyeyse anca öle güven çünkü sitede kendılerını kanıtlamıslar ve bu zamana kadar sitede kalmıslardır Cool

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
cidden zeka seviyenden şüphe ediyorum char satıyorsunuz dolandırılıyorsunuz ne oldu biz suçlu olduk öylemi yazık sizlerin anne babasına Idea

A

Anonymous

Guest
Bunlara böle iyilik yapınca azıyorlar bizmı dedık sana takas et dıye o senın sorunun bizim degil terbiyeni takın lütfen burayı gelıp site yöneticilerını suçlama Exclamation

Eğer güvensizlik gibi bi olayın varya burda boşuna durma derim.Bende burdan char aldım.Hatta parayı önce ben havale ettim adam şifreyi gizli yanıtı verdi msn den hakkını helal et kardeşim dedim helal olsun dedi sen de helal et dedi helal olsun dedim bitti bu kadar.Dolandırılsaydım da kimsede suç aramayacaktım buraya konu açıp dolandırıldığımı millete açıklamayacaktım.Aslanlar gibi kendi emeğinle charını geri almaya çalış.Msn den resimle trojan mı birleştirip atarsın İp adresini bulupo mu girersin YOKSA BURDA OLDUĞU GİBİ YALVARIRMISIN O TAMAMEN S-E-N-İ-N P-R-O-B-L-E-M-İ-N

Ağzımı Acmayayım Diyorum Sabır Sınırlarımı Zorluyorsun...
Güven Olayı Sana Kalmstır Herhangi Bir Kisinin Sorunu Yzünden Koca Siteyi Yargılayamassın.Ki Oarkadasın Sorunu Degil Snn Sorunun.
2.Glavie_King Moderetör Degildir Sadece Clup2107 Üye Daha AYırt etmeyi Bilmiorusun
Gelmis Buraya Sitenin Güvenliginden Bahsediyorsun
Ayıp Ayıp Kime Nasıl Suç Atıcagınızıda UNtunuz Mad

renk mavi ise mod olur

ve o bir mod değil ben bu sitede sadece g.modlar modlar ve adminlerime güvenirim

bunlara + olarak cok iyi tanıdığım bazı arkadaslarıma güvenirimki

senin sorduğun Glavie_King burada atnın senin gibi normal user sadece Club2107 ye üye

ne demek istediğimi anlayan anlar Rolling Eyes :mrgreen:

Zeka seviyesinden şüphe edilmeyecek gibi değilki daha kimin Club2107 üyesi kimin Mod. olduğunu bilmiyor, hele birde konuşma tarzı... =_=

beyler Glavı_king ankaralle extazy o serefızlerın 3 ortak sımdı charı taksa edcez 10 lwl chr verıyo ben vermedım ama sanıyo akıllı kendını duzenbazlıgının fotosunucekıp yolluyom herkese arkadasları gelıyo hıc tanıamadıgım bu benıde dolandırmaya kalkto dıyo o gun pc yumrukladım sınırden ben adamı tanmıyom etmıyom arkadası yha ıftıra atıyo bu benı dolandırdı acılen Extazy denılen ankaraleee hele glavıe_king denılen arkadaslar satılık charların msn lerını alıyolar ırtıbata gecıp mılletı dolandırıyo bole o..ç ları bu nl ar varken bunların anaları babaları na ben bısey demıyorrum artık gelen herkesın carını calıyolar. ama var yha bı gun karsılaascam kafede felan bırısıyle cocugu kazıkladıgını gorcem dınıme ımanıma monutore kafasına sokmazsam Evil or Very Mad

glvei king serefsız ise site admınlerı modlar ne yapsın benıde kazıklıyodu ama son anda uyandım cok kısıyı hacklemeye calısıyor zaten onun yuzunden banlandım sonra afftan cıktım :mrgreen:

crazy_bay demiş ki:
glvei king serefsız ise site admınlerı modlar ne yapsın benıde kazıklıyodu ama son anda uyandım cok kısıyı hacklemeye calısıyor zaten onun yuzunden banlandım sonra afftan cıktım :mrgreen:
detective ismi gecen arkadasları yakın takibe alıyorum :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
crazy_bay demiş ki:
ahahaa aftan çıkanlar için Club2107 gibi birşeymi yapsak ne hem takipleri kolay olur :lolmuch:

extraloob demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
ahahaa aftan çıkanlar için Club2107 gibi birşeymi yapsak ne hem takipleri kolay olur :lolmuch:
tabi ya güzel fikir detective kahvekeyfi :mrgreen: :lolmuch:

Yukarı Alt