_Alone_ demiş ki:
Onaylanmamıştır.
Not:Boyutların nasıl olucağını söylemiştim ima boyutunda olsun yeter.. Wink
Başka imza yaparsan bekliyoruz ama dediğim gibi.. Arrow Wink
Başka imza yaparsan bekliyoruz ama dediğim gibi.. Arrow Wink

ben varım
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
siz bilirsiniz ben niye kabul edilmediğini anlamadım nasıl bırsey ıstersın war_world malzeme ver ozaman yapayım alone mesele boyutta ıse sorun deıl kucultebılırım hem ban a bırı ımza boyutu rakamla solesın herkes deısık deısık yazıorda Wink malzeme verın yapayım ps de de okadar kolay yapılmıyor slıyeyım wa_world yane emeğe saygı ve hala bulamadınmı copy yaptığım siteyi

os1

olduser
Mcr0 demiş ki:
siz bilirsiniz ben niye kabul edilmediğini anlamadım nasıl bırsey ıstersın war_world malzeme ver ozaman yapayım alone mesele boyutta ıse sorun deıl kucultebılırım hem ban a bırı ımza boyutu rakamla solesın herkes deısık deısık yazıorda Wink malzeme verın yapayım ps de de okadar kolay yapılmıyor slıyeyım wa_world yane emeğe saygı ve hala bulamadınmı copy yaptığım siteyi
benım adıma yap bitane imza tamam ben inanıyım sonrası alone bilir

ımza boyutu dedıınızı solermısınız acaba ona gore yenıden yapacağım sana war ve yarısma ıcın pekı yaptıım ılk resımdemı onaylanmadı

charla ılgılı yapmıyorum sro ıle ılgılı yapmıom yarısma ıcın anıme yapıorum sana ıse uerınde ısmın olan bı gıf yarısma ıcın olanın uzerınde de ısmım yazacak malzeme ısı ıcın gec kaldın ben buldum bıle

Yukarı Alt