Bir türlü yapmaya vakit bulamadığımız actionları yapmaya hazırsın demek ki benimde gaiadaki charımı sergilemenin vakti geldi.. :P

ps : Tebrikler bro. :beer: :kalp: :muck:

Takımı
Besiktas
Ohoooo hoo.. Git egypt set yap, honor kas bilmemne ıvır zıvır. Git Medu kes, git pvp felan yap hacım ne kasıyosunki kendini 8) :coffee:

Win7 Kullanıyorum Silkroadı Yeni yükledim Luncher Açılınca Direk Çalışmayı durdurdu Hatası Almaktayım yardım Edermisiniz ....

ACİL ! YARDIM EDİN LÜTFEN :.

RESİM

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Fkarizmatik demiş ki:
inamıyorum yeni mi 110 %99 oldun :) bende su arena takılarını bitirdim tek immortal setim kaldı oda imkansız görünüyor char cold bowman :D
Hangi Str glavie expsiz party ile ltp ile bu seviyeye gelmiş ki? Dalga geçmeye çalışıyosunuz da, bu yapılan sadece oyundan anlamadığınızı gösterir.
Tebrikler extra :kalp:

Hacım inş bunun gibi bi glavie nasip olur sanada :)

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
abi hayırlı olsun bir sorum olucak bu 120 level geldıgınde Coın gold bırıktırdık mesela 110da tum egypt setı yptık 120'de yenı sılahlar gelıcek mı yoksa Egypt Sılah ve Set ve Accesorylermı olucak tesekkurler tekrardan hayırlı olsun

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi kötü yorumlarınız için çok teşekkürler gerçekten zordu ama başardım şimdi oyunu oynama vakti geldi düşünsenize kasma derdi yok çocuklar kasmaya gidiyor ben townda geziyorum siz gidin diyorum kasacak exp yerim yok be yavrum ben mi kasayım makara:

ilk işim rütbe ardından immo set ardından uniques 8)

Takımı
Galatasaray
Uluslararası Silkroad Online paylaşım sitesinin admin'ine de bu yakışır zaten 8)

extraloob demiş ki:
iyi kötü yorumlarınız için çok teşekkürler gerçekten zordu ama başardım şimdi oyunu oynama vakti geldi düşünsenize kasma derdi yok çocuklar kasmaya gidiyor ben townda geziyorum siz gidin diyorum kasacak exp yerim yok be yavrum ben mi kasayım makara:

ilk işim rütbe ardından immo set ardından uniques 8)
Sonunda Uniques ^_^

Yukarı Alt