beyler futboll oynayan arkadaslarımız varmı bu topıc altında toplanalım beyler ozellıklede futbollda cambazlık yapanlar
buraya

ben sahsen super hareket yaparım vıdeo cekıp youtubeye koymayı dusunuyorum aranızda hareket yada guzel samba futbolu oynayan varmı :mrgreen:

yasım:15 ama ronaldınho yanımda halt yemıs o kadar dıyem su kısıye kendımı ornek alıyom bunun yaptıgı hersey 1 yılda ogrendım hepsını yapıyorum www.youtube.com gırın touzani yaz cıkan vıdeo ları ızle yeter :mrgreen:

Pardon yannış anLaşıLma olduuu tarafımdan editLenmştrr qKrr

Özür Dilerm kardeşim senden de Embarassed

aYnen bende senin anLadığın gibi anLadım o touzani yi ÖRNEK alıomşş Wink :lolmuch:

evet yabancı ama fransız nasıl hareket yapıyo cocuk daha o 15 yasında bısey benım gıbı Wink
ronaldınho halt yemıs yanında o cocugunyaptıgı hareketler hepsını bende yapıyom ama 1 yılımı yedı Wink o vıdeoları dıkkatlıce ızle sahane haraketler var

tmm hareketLer qüzeL hoşta bu hareketi maçta yapsan nee yapmasan ne Mad Question

pepsı word cup katıldınız ahh antalyaya gelmedılerkı gelseler offf arkadasla yapıyoz bızde 2 mız katılcaktık antalyaya gelselerdı

o hareketlerı yapmak o kolay degıl asagıya ın bı top al elıne ne yapa bılcen o hareketlerı yap sen o ayak bılegındekı claslıgı gor Wink

qker7 demiş ki:
tmm hareketLer qüzeL hoşta bu hareketi maçta yapsan nee yapmasan ne Mad Question
ronaldınho bosamı yapıyo o hareketlerı bosamı calım atıyo he o ayanın claslıgında ozunde var bıraz ızle dıkkatlıce maclarını adamın

Dampyre

Buralıyım
küçüklüğümde iyi oynardım da artık yaşlandım (yaş 17 :mrgreen: )
şimdi bilgisayarla ilgilendiğimden artık oynayamıyorum Crying or Very sad Crying or Very sad
ama maçları flan takip ederim..
Galatasaray lıyım
Lincoln forever extrabeer
bi de en sevdiğim futbolcu C.Ronaldo extrabeer kahvekeyfi

qker7 demiş ki:
evet arkdaşa katılıyorum onemlı olan o hareketlerı macta yapmaktır..ronaldinho gosterdıgı hareketlerı yapabılıo o yuzden de ornek alınıyo

Yukarı Alt