Server
Flora
Takımı
Galatasaray
guild NoWayOut
master extraloob

para sınırsız :P
odunculuk madencilik sakın yapmayın screamy çağıracağız o bizi kastıracak öğretecek oyunu ve town vargas olarak ayarların teleporttan neyse ben giriyorum oyuna oyundan ulaşın pls :P

ben oyunu indrdim ama kuramadım 1a 1b 1c tarzında 5 6 tane .bin dosyası çıktı bi türlü açamadım. Şimdi sildim tekrar tek parça olarak RAR buldum onu indiriorum. yarın biter sanırım. Wow'a benzemesi çok dikkatimi çekti ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaRJiNaL demiş ki:
ben oyunu indrdim ama kuramadım 1a 1b 1c tarzında 5 6 tane .bin dosyası çıktı bi türlü açamadım. Şimdi sildim tekrar tek parça olarak RAR buldum onu indiriorum. yarın biter sanırım. Wow'a benzemesi çok dikkatimi çekti ^^
kendi sitesinden client programıyla indir yarına iner bro öbür türlü ben 2 kere indirdim olmadı :S

zera bana mesaj at /w extraloob :wink1:

ilk üsttekini indrdim beceremedim. Şimdi alttaki top 5 den ilkini indiriyorum
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
EN (PVP) serverindeyiz

marji bak simdi o 340 kb lik dosya oyunun yükleme programı onu mutlaka indir ve oyunu mutlaka o program ile yükle . 3.4 GB oyun netin fln gider kaldığın yerden dewam edersin ^^

bro ondan indrdim ama çalışmıor. deamon tools filan bi ton program denedim açamadım. 1a 1b 1c gibisinden 5 6 1gb ye yakın çoğu bi sonuncusu 400 500mb idi. ama nafile. sildim şimdi tek .rar olanı indiriyorum. olmadı onu tekrar indiririm. No problem^^

baba indirioz bakalım bşiler. olmadı bi daha indiririz. işi ne indirsin dursun paso. zati ttnet'e çalışıoz ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
rom'da plvl servisi başlatmak lazım :D

gel bro yarın tüm ekip oyuna gireceğiz iletişime geçelim guilde alayım seni ^^

Yukarı Alt