Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Extraloob.Com Official Emblem - Resmi Logomuz Yayındadır!

Bu güne kadar amatör logolarımızla geçinirken artık ilk resmi logomuzu sitemiz Global Moderatörlerinden Ronin arkadaşımızın profesyonel ellerinden çıkmıştır kendisine teşekkürü bir borç bilir başarılarının devamını dileriz. Bu günden sonra sitemizde yayınlanacak her görselde bu logoyu kullanmanızı, ayrıca yayınlanacak her yerde bu logomuza yer vermenizi önemle rica ederiz.

Saygılarımla,
extraloob

Herşey sitemiz için Okan abi. Siz bana şu diyin yeterli elimden geldiğince çalışırım ve sonunuda getiririm. Daha Nice güzel görsellerle daha ileriye...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle binlerce teşekkürler ve 1 lt. birayı Ronin'in şerefine kaldırıyorum merci kardeşim Cool

sitemizde ben dahil herkesin karşılık beklemeden burada yer alması ve bir nevi hizmet etmesi gerçekten çok güzel elinizden gelen kabiliyeti ve bilgiyi sitemize aktardığınız için ayrıca herkese çok teşekkürler extrabeer

Ehh idare eder.

Yukarıya koymuşsunuz da, yandaki banner ile hiç uymuyorlar. Görüntü çok kötü orada. Rolling Eyes

Piglet demiş ki:
Ehh idare eder.

Yukarıya koymuşsunuz da, yandaki banner ile hiç uymuyorlar. Görüntü çok kötü orada. Rolling Eyes
Eh diyebiliyorsan daha iyilerini yapabilmek kabileyetine sahipsin sanırım birde sen yapta seninkinide görelim..

Morwena

Buralıyım
arkadaşlar bence sakin olun Logoya diyecek yok harbidende güzel bir tasarım onun için Ronin tebrik ederim Wink

ne yazıo ben anlayamadım kusra bakmayın 'ex' bunu anladımda sonrasında ne yasıO?

Logonun EXL olması yönünde yorumlar yapıldı bende L yi ters çevridim. Ayrıca EXL karakterlerinden oluşan logo yazı karakteri değildir bunuda belirteyim..

EXL hmm güzel olmuş ronincim tebrik ederim.Başarılarının devamını dilerim

Ronin baba imzada ne yaptın ole kolunaaaaa :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: extrabeer :lol: :lol:

Dedim Hacım bu adam logoyu cok begendi.Eline saglık ama harbbbbiii iyi olmus.Okan abicim içelimmm

Yukarı Alt