ExtremeBlow demiş ki:
Burdan yönetime sesleniyorum bu kadar müddet yeter bence anket açılsın :starving:
BENCE DE :( Lütfen ama bekleye bekleye ağaç olduk 1.gruba bu kadar tolerans göstermedik 2.gruba da lütfenn...

ImmorTaLGoD demiş ki:
Kız genel kültür bankası maşallah bu yarışmayıda alır gibime geliyor :P
Sağol da okan abiye ulaşma imkanın var mı varsa lütfen ilgilensin burayla bi dahaki hafta yazılılar var tanrım giremezsem ÖLÜRÜM ben :S yarına kadar göndermem lazım anket açılsın NOLURR ayrıca sağol :D moral moral moral :p :mrgreen: :kalp:

Ulaşma imkanım şimdilik yok yarın sabah pm atarım ama , o zati görür gece müdahale etmeye çalışır ama kolay birşey değil onun işide.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Ulaşma imkanım şimdilik yok yarın sabah pm atarım ama , o zati görür gece müdahale etmeye çalışır ama kolay birşey değil onun işide.
Neyse ilgilendiğin için çok sağol :kalp: Ama okan abi nolur anket bugün açılsın yarın akşam bitsin bi dahaki hafta harıl harıl çalışmam lazım nolur girememe ihtimalim bile söz konusu yani LÜTFENN :cry:
LÜTFEN saçma sapan yorumlarla bu yazıyı görünmez yapmayın *,.,* illa bi şey yazacaksanız da,alıntıyla yapın :s :mrgreen:

Dayanamayacağım ben :SS
İlk başta 2 "fırça darbesi" olarak görülebilen resmim çok şey anlatıyor aslında.Gördüğünüz gibi bir kız var resimde,Rapunzel gibi saçları ve beyaz elbisesiyle.Etraf kıpkırmızı,mahşer yeri gibi adeta...Fırtına var ve herşey yerle bir durumda.Ağaçlar sallanıyor,rüzgar tüm şiddetiyle esiyor fakat kız başına kötü şeyler geleceğini bilse de yılmadan,pes etmeden yoluna devam etmeye çalışıyor.Yalnız kalmış,çok üşümüş fakat aldırmıyor bile çünkü sonunda kurtulma ihtimali olduğunu biliyor,zarar görme riskinin de farkında fakat HERŞEYE RAĞMEN kimseye aldırış etmeden ilerliyor yolunda.Demek istediğim şu ki siz siz olun,sakın yolunuzdaki engellere takılmayın,sizi ekarte etmeye çalışanların koyduklarına HİÇ (:
Kendimi şartlayıp "Google'a resim yazıp ilk geleni yorumlayacağım" dedim ve bu resim geldi :D Galiba ister istemez kendi hissettiklerimi de kattım içine,herkes payını çıkarsın...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
BestGirlEver demiş ki:
İlk başta 2 "fırça darbesi" olarak görülebilen resmim çok şey anlatıyor aslında.Gördüğünüz gibi bir kız var resimde,Rapunzel gibi saçları ve beyaz elbisesiyle.Etraf kıpkırmızı,mahşer yeri gibi adeta...Fırtına var ve herşey yerle bir durumda.Ağaçlar sallanıyor,rüzgar tüm şiddetiyle esiyor fakat kız başına kötü şeyler geleceğini bilse de yılmadan,pes etmeden yoluna devam etmeye çalışıyor.Yalnız kalmış,çok üşümüş fakat aldırmıyor bile çünkü sonunda kurtulma ihtimali olduğunu biliyor,zarar görme riskinin de farkında fakat HERŞEYE RAĞMEN kimseye aldırış etmeden ilerliyor yolunda.Demek istediğim şu ki siz siz olun,sakın yolunuzdaki engellere takılmayın,sizi ekarte etmeye çalışanların koyduklarına HİÇ (:
Kendimi şartlayıp "Google'a resim yazıp ilk geleni yorumlayacağım" dedim ve bu resim geldi :D Galiba ister istemez kendi hissettiklerimi de kattım içine,herkes payını çıkarsın...
Bu benim :)
ExtremeBlow demiş ki:
Arkadaşlar benim yarışmaya katıldığım video'm da bu :
http://www.izlesene.com/video/muzik-gitar-ile-drift/1203167
Yarışmanın formatında bir sanat olması ve doğaçlama olması söylendiği için bana göre gerçekten hem gitar sanatını ortaya koyan hemde doğaçlama ve kişisel yeteneğin birleştirilerek ortaya çıkarılan bir eser, umarım beğenirsiniz :wink1:
Bu ExtremeBlowun
NuKeR_CiX demiş ki:
bu da Nuker_CiX'in
:D Bizim grup hiç sorun çıkarmadı ne güzel :P

BestGirlEver demiş ki:
BestGirlEver demiş ki:
Bu benim :)
ExtremeBlow demiş ki:
Arkadaşlar benim yarışmaya katıldığım video'm da bu :
http://www.izlesene.com/video/muzik-gitar-ile-drift/1203167
Yarışmanın formatında bir sanat olması ve doğaçlama olması söylendiği için bana göre gerçekten hem gitar sanatını ortaya koyan hemde doğaçlama ve kişisel yeteneğin birleştirilerek ortaya çıkarılan bir eser, umarım beğenirsiniz :wink1:
Bu ExtremeBlowun
NuKeR_CiX demiş ki:
bu da Nuker_CiX'in
:D Bizim grup hiç sorun çıkarmadı ne güzel :P
Bizim gruptan sadece Jack_Dawson adlı arkadaşımız kaldı galiba.. Tek temennimiz iyi olan kazansın :mrgreen:

Yukarı Alt