Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Selamlar...

http://www.extraloob.com yönetimi olarak,bu haftasonu 22.09.07 - 24.09.07 tarihleri arasında sitemizde kullanıcılarımıza Anket imkanı vermeye karar verdik...Eğer anket sonuçları olumlu olursa,bu haklarınızı sitede sonsuza dek kullanma imkanına sahip olacaksınız...Açılan anketler çalışkan Modlarımız tarafından denetlenecektir...

Anket açarken,ciddi ve gerekli konularda anket açacağınızı bilerek sizlere bu hakkı tanıyoruz...A mı B mi ya da Hülya Avşar mı Gülben Ergen mi gibi gereksiz anketlere başvurmayacağınızdan eminim... Cool

İlk olarak kullanıcı yasaklarını kaldırmak ve şimdi de kullanıcılarımıza Anket hakkı vermek ile onlara ne kadar olumlu ve yakın davrandığımızı göstermekteyiz...Tüm http://www.extraloob.com kullanıcılarına,burada oldukları için teşekkür ederiz...Yeniliklerimiz devam edecektir,takip etmeye devam ediniz...

Admin ;
jesuswan

22'si doğumgünüm. :mrgreen:

teşekkürler ayrıca. kuşkunuz olmasın. Wink

Gerçekten beni sizin kdr muthis modlar ve adminler gormedim.Cook iyi ve akıllı bi calışma.Ama bizim sitemizde bazı insanlar hadlerini pek bilmio.Bence cabuk kalkar

:=) yandik yandik insallah iyi olur bu anket aslinda ihtiyactir ama biz ayarini bilmemiz lazim yoksa anket mutlakj olmasi gereken bir seydir forumda da tozunu kacirmamak lazim

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
anket hepimize hayırlı uğurlu olsun diyorum umarım gerektiği gibi kullanılır da sürekli kalır, sevgili jesusum muhteşem bir duyuru topici açmışsın bu yüzden seni ayrı bir kutluyorum çok teşekkürler extrabeer

tekrardan herkese hayırlı uğurlu olsun.

bende bu anket olayına olumlu bakıyorum ama şöle bi fikrim olur olmaz bilmiyorum deli saçması anket elbette açılacaktır bunun önüne geçmek için açılan anketin once admin veya globalmodtan onayı alınırsa izin verdiği taktir anket açılsa daha uygun olmazmı

Yukarı Alt