Elimizden geldiği kadar hepimiz yanındayız abi.
Biliyorum çoğu kişi dalga geçicek bu mesajı okuduktan sonra ama az postum olmasına rağmen yazdıklarım ya milleti tebrik etmek için yada birilerine yardım etmek içindir. Gereksiz olarak yazdığım 5 post ya vardır yada yoktur.
Her zaman seninleyiz
:muck: EXTRALOOB :beer:

extraloob demiş ki:
kuzum şu hep aklınızda olsun.

üniversiteye gidiyorsanız hep aynı kankalarınızla takılın, bara gidiyorsanız hep aynı bara gidin, gazete okuyorsanız hep aynı gazeteyi okuyun, kuaföre gidiyorsanız hep aynı kuaföre gidin ve bir forumda takılıyorsanız hep orada takılın, forum .rospusu gibi sağda solda 3-5 tane mesaj atılmayan forumlarda takılmayın zamanınızı ve zihninizi boşa harcamayın. ondan sonra göreceksiniz ki hem bilgiyi alıyorsunuz hemde bilgileriniz paylaşıyorsunuz ve bir bakacaksınız 10.000 mesajınız var bu bir forum için iyi bir rakamdır ^_~

Ps : şu anda tek rakibimiz dh sitesidir onuda geçmemize yaklaşık olarak planlarımı istediğim gibi uygularsam 3 yıl var 3 yıl sonra Türkiye'nin en büyük forumu olacağız bizi izlemeye devam edin kuzum mucX :kalp:
Sadece silkroad forumu olarak dh yi geçebilirmisin ki :think:

BrKTrM demiş ki:
extraloob demiş ki:

üniversiteye gidiyorsanız hep aynı kankalarınızla takılın, bara gidiyorsanız hep aynı bara gidin, gazete okuyorsanız hep aynı gazeteyi okuyun, kuaföre gidiyorsanız hep aynı kuaföre gidin ve bir forumda takılıyorsanız hep orada takılın, forum .rospusu gibi sağda solda 3-5 tane mesaj atılmayan forumlarda takılmayın zamanınızı ve zihninizi boşa harcamayın. ondan sonra göreceksiniz ki hem bilgiyi alıyorsunuz hemde bilgileriniz paylaşıyorsunuz ve bir bakacaksınız 10.000 mesajınız var bu bir forum için iyi bir rakamdır ^_~

Ps : şu anda tek rakibimiz dh sitesidir onuda geçmemize yaklaşık olarak planlarımı istediğim gibi uygularsam 3 yıl var 3 yıl sonra Türkiye'nin en büyük forumu olacağız bizi izlemeye devam edin kuzum mucX :kalp:
Sadece silkroad forumu olarak dh yi geçebilirmisin ki :think:
Sadece Silkroad forumu değil burası, Ağırlıklı olarak silkroad ancak silkroad dışı bölümler de mevcut :thumbsup:

Ayrıca tebrikler Okan abi :beer:

Xplosive

Bilgiliyim
Tebrik ediyorum ve 500k mesajlara kadar exl ailesi olarak dimdik ayakta duracağımıza inanıyorum. :muck:

extraloob demiş ki:

Mesela ben :P Post kasmıyorum diyorum,inanmıyorlar :P ÖSS bir geçsin siz o zaman görün beni :twisted:
p.s:Nice postlara,6 rakamlılarıda görmek isteriz :P

Tebrikler Extra.Umarim yeniliklerle, daha guncel ve hareketli bir site olusturursun.
Bu arada sitenin kurulusu kayit tarihine goreyse matematik ile aran iyi degil.:mrgreen:

El Verano demiş ki:
Tebrikler Extra.Umarim yeniliklerle, daha guncel ve hareketli bir site olusturursun.
Bu arada sitenin kurulusu kayit tarihine goreyse matematik ile aran iyi degil.:mrgreen:
Eskiside var 8)

Optimus Prime demiş ki:
El Verano demiş ki:
Eskiside var 8)
" Extraloob.Com Ailesi 4. yılını kutlamaya hazırlanırken " demis.
Ondan yazma gereksinimindde bulundum. xD

Brooklyn

Buralıyım
Bende 3k için abanacağım şimdi (15 post daha var :P )
Ps : Tebrikler abi , 100k'ları 1m'leri beraber göreceğiz inşallah :P :beer:

Yukarı Alt