Server
Flora
Takımı
Galatasaray
hayırlı olsun çok güzel oluyor senden bir atılım bekliyordum osman cidden beklentimde çıktı zati hadi hayırlısı her türlü destekleriz bizde merak etmeyin yeterli desteği vereceğim.

lakin biraz erken duyuru yapmışsın eğer ki 1 hafta içerisinde açılmayacaksa :P

Windy

belgther demiş ki:
her seyin private serveri yapiliyor bir sro'nun dogru düzgün isleyen, sürekli sro ile güncel kalan private serveri yok. korece bilsem ve de vaktim olsa kendi media.pk2 mi yapar üstüne de sifirdan server emu yazardim.

eğer öyle bir şey yapabilsen.. senin ve sitenin maddi geliri için dehşet bir atılım olurr :twisted:

Arkadaslar Osmana Yardım Ediyorum SQL Hakıında SQL Bilgisi Olan Ardım Edebilir Ama Evden Kurcamız İçin Vede Bütçe Olursa Dedicated Geçeriz Oda Olmazsa 250 YTl Ye DataCenter Alırız Ordan Yönlendirme Yapabiliriz Ama Suanda Çalışmalar Sürüyor Yardım Etmek İsteyenler mailto:[email protected] Eklesinler

Son Gelişmeler

-Cabal Online İçin Gerekli Portlar Açıldı
-İp Sabitlenmeye 1 adım yaklaşıldı
-Genel Sever Dosyaları Güzden Geçirildi
-Exp Sp Drop Dereceleri Ayarlandı
-SQL 2000 Ve WMare Programları indirildi WMare Program Crack Lazım Bulan Ö.m
-Dedicated Geçimde Tanıdıkla Konusuldu "250 Den Asya Olmaz" Dedi
-Buglar Giderilmeye Çalışılıyor
-İlerleyen Günlerde Açılıcak

arklar server hakkında bnm bı fikrim var ama bilmem uyarmı oyun server larından pek anlamam ama sanırım aklımda fikir uyacakdır size hem tr deki gibi pahalıda deıl bahsettım server lar usa ( arizona ) serv ları eskıden kullanıyordum ama baska bı olay ıcın mailto:[email protected] ilgilenen ark lardan biri eklerse anlatabılırım burdan olcanı sanmıorum

yaff nesamanaa acılacakk acabaa tamm bir zaman werebilecek warmıı??

test serwer falan acılacakmıı!!!1

3 slotlu item olacakmıı :d yaaa bayılıyorumm şu oyunaa birann öncee acın da benbi craft yapemm :d

valla ben bi private cabal oynamıştım o da kapandı.
inş girişteki sorun olmaz :D

Yukarı Alt