EXL BBG Evi Eleneni Sizce Kim Olsun ?

• Advance

Votes: 14 7,4%
  • SweeTChieF

Votes: 45 23,8%
  • hamster544

Votes: 41 21,7%
  • aLper#24

Votes: 30 15,9%
  • BestGirlEver

Votes: 23 12,2%
  • Replay

Votes: 8 4,2%
  • kriptex

Votes: 3 1,6%
  • yeongyang

Votes: 26 13,8%

• Total voters
    189
Takımı
Besiktas
BestGirlEver demiş ki:
şunu anlamıyorum bana oy veren bol ama bge yazan 3 kişi var,ne kadar çok hayranım varmış yaaa :mrgreen:
Aynen kimse post atmıyor sonra oy almıyorlar haliyle. ^^

Bkz: Advance
:sfff:

Hepinize tek tek soyluyorum baskalarina oy verdi diye cene yapmayin , gonullerinden ne geciyorsa onu veriyorlar.

Msn`den hep soruyorsunuz neden onur'a verdin oyu diye, o adama vermek istedim verdim ve pisman degilim.

can bravo dostum 1. lik senin gibi gorunuyor :thumbsup:

aLper#24 demiş ki:
Hepinize tek tek soyluyorum baskalarina oy verdi diye cene yapmayin , gonullerinden ne geciyorsa onu veriyorlar.

Msn`den hep soruyorsunuz neden onur'a verdin oyu diye, o adama vermek istedim verdim ve pisman degilim.

pardon , neden onuru korudun diyorlar.

+Advance elenmek istiyorsa , uygun gorulursa elenir. Bagirmak ; isyan etmek ise yaramayacaktir :thumbsup:

aLper#24 demiş ki:

alper böyle diyosun canım ama şimdi kimin öyle dediğini kim bilebilir :nod: bizi zan altında bırakıyosun sanki biz demişiz gibi :p :mrgreen:

Takımı
Besiktas
aLper#24 demiş ki:
Etkin bos yere trip yapma , birdaha secim olsa yine onur abiyi korumaya alirdim :sfff:
Bunada sanırım Two Face deniliyor.. Herneyse tartışma çıkarmak istemiyorum..

Etkin o adama herkez dusmanlik aldi ve bende onu korudum msnde "yeni kankan o mu :wink1:" , "vay yeni kankan GreenPearL" gibi seyler yazmayacaksan herzaman muhattabim olursun, ama eger ki yazacaksan benden uzak dur :thumbsup:

Takımı
Besiktas
aLper#24 demiş ki:
Etkin o adama herkez dusmanlik aldi ve bende onu korudum msnde "yeni kankan o mu :wink1:" , "vay yeni kankan GreenPearL" gibi seyler yazmayacaksan herzaman muhattabim olursun, ama eger ki yazacaksan benden uzak dur :thumbsup:
Ben oy vermene birşey demiyorum her yerde aynı davran bana o yeter. ^^

Takımı
Besiktas
aLper#24 demiş ki:
Baskalariyla kendini sakin kiyaslama etkin. Benim icin yerin hala ayni fakat o yaptigin cocugsu hareketi senden beklemezdim , ayip..
Çocuksu hareket benimki oluyorsa..
Herneyse ben kin tutmam. Alper bilirsin beni. :byes:

Takımı
Besiktas
aLper#24 demiş ki:
ne diyeceksen msn `e gel etkin :wink1:
Senle konuşacağım yer bu forumdur.. Nedeni bu oylar felan değil biliyorsun.
Eski alper gelirse titretirsin. ^^ :uyku:
:byes:

Yarışmanın sonucunu heyecanla bekliyorum.. :starving:

GreenPearL

Bilgiliyim
aLper#24 demiş ki:
Benim anlamadığım etkin sen alperin beni korumaya aldığı için kıskandın mı :sfff: :think: Yoksa sırf bana gıcıklık olsun diye mi böyle davranıyorsun? :confused1:

Yukarı Alt