hmzsnmz demiş ki:
Rookie ler ne yaptı öyle yaaa resmen kağıt üzerindeki ezici farkı ters olarak karşıya ilettiler ^^

Ps. Beasley ve Jennings artık gözümde 5 para etmez...
Beasley ve Jennigs sin: sin: Sophomore toplam şut=99, beasley+adını unuttum bir oyuncu :P =51 şut sin: Takımın yarısından fazla şut atmışlar kaçı girdi, 20 anca... :coffee:

MVP seçilen o ikili, bak adlarını unuttum sin: Neyse o iki oyuncu :mrgreen: Rookieler harikaydı, biri hariç tabii sin: "Rekor kırıcam, rekor kırıcam" diyen bir arkadaş gördük rekoru sin: :coffee:

MVP'ler Tyreke Evans , ve DeJuan Blair .
Sophomores da Beasley ile çok şu atan Westbrook.
Jennings'i hiç 40 dk izlememiştim iyi ki de izlememişim yoksa bolca kulağını çınlatırdım :lol: Benim anlamadığım Bucks'ta Ridnour gibi takımı daha iyi organize eden bir guard varken Jennings ne e diye oynatılır o kadar süre...

duygularıma tercüman olmuşsunuz. topu alan potaya gidiyor böyle nasıl mvp olmayı düşünüyorlarsa ben anlamadım. dejuan blair ve tyreke evans çok iyi oynadı. evans zaten belliydi de blair şaşırttı özellikle panyadan alıp vurduğu smaç :P brook lopez artık dayanamadı karakucak güreşe girdiler basket faul oldu :lol:

ps: sophmore'larda beasley ile birlikte en çok top kullanan oyuncu russell westbrook

Harbi o smaç süperdi ayrıca maçın başındaki Mayo & Beasley AŞ smaçta güzeldi ^^

Ps. Brook Lopez'in maç sonu yaptığı faul aslında herşeyi anlatıyordu bu sene onun takıma hakkında :lol:

Ps2: Şu All star maçını iple çekiyorum sırf salon daha doğrusu stadyumda nasıl bir ortam olacak diye ^^ 90k kişi izleyecek stadyumda 8O

hmzsnmz demiş ki:
Harbi o smaç süperdi ayrıca maçın başındaki Mayo & Beasley AŞ smaçta güzeldi ^^

Ps. Brook Lopez'in maç sonu yaptığı faul aslında herşeyi anlatıyordu bu sene onun takıma hakkında :lol:

Ps2: Şu All star maçını iple çekiyorum sırf salon daha doğrusu stadyumda nasıl bir ortam olacak diye ^^ 90k kişi izleyecek stadyumda 8O
Harlington'ı dört gözle bekliyoruz 8O 8)

Yahu tarihin en sönük allstarlarından oluyor kanımca... AllStar a saygım olmasa bırakır izlemezdim gerçekten. Rookie maçı öyle dün ki yarışmalar öyle.. Smaç yarışması tam bir faciaydı. Hele Shannon Brown tam bir felaket. Ulen adamın maçta yaptığı smaçlara dünden daha fazla puan verirlerdi. Hiç denemedi bile. DeRozan'ın smaçları biraz orjinallik taşıyordu ama lanet olsun ki yine Nate kazandı.DeRozan eğer finalde yaptığı smaçları ilk turda , ilk turda yaptıklarını finalde yapsaydı şampiyondu. Nate 3. kez şampiyon olarak ilki gerçekleştirdi ama ilk ikisini nasıl kazandığını hala unutmadık!!! Yetenek yarışmasında Rose'n olmaması kötü oldu. Deron kazanıyordu ki son pas istasyonunda konsantrasyonunu kaybetti. Jennings'in performansı ise beni etkilemedi diyemem heyecan yapmasa kazanabilirdi belki de... PPierce yarışmaya çalışmış apaçık belliydi bu kadar seri mi atıyordu dedim gece izlerken kendi kendime :lol:

nate robinson yeter -.- belki bu yarışmayı hakkıyla kazandı ama kesinlikle tarihte 3 slam dunk kazanan tek kişi olmayı haketmiyor. shannon brown'a diyecek laf bulamıyorum. gerçekten çok sıradan smaçlardı. gerald wallace silah zoruyla getirilmiş gibiydi (belki de bir sorunu vardı bilemiyorum). derozan da iyi başlayıp kötü bitirdi.

3-pt yarışmasında favorim billups'tı ama paul pierce gerçekten finalde çok iyiydi.

skill challenge için favorim zaten steve nash'ti. deron williams son pası da yapabilseydi ilkinde güzel olacaktı. önündeki maçlara bakar artık :P

bütün umutlarım artık all-star maçına kaldı. umarım keyifli bir maç olur pray:

TwiLighT demiş ki:
nate robinson yeter -.- belki bu yarışmayı hakkıyla kazandı ama kesinlikle tarihte 3 slam dunk kazanan tek kişi olmayı haketmiyor. shannon brown'a diyecek laf bulamıyorum. gerçekten çok sıradan smaçlardı. gerald wallace silah zoruyla getirilmiş gibiydi (belki de bir sorunu vardı bilemiyorum). derozan da iyi başlayıp kötü bitirdi.

3-pt yarışmasında favorim billups'tı ama paul pierce gerçekten finalde çok iyiydi.

skill challenge için favorim zaten steve nash'ti. deron williams son pası da yapabilseydi ilkinde güzel olacaktı. önündeki maçlara bakar artık :P

bütün umutlarım artık all-star maçına kaldı. umarım keyifli bir maç olur pray:
Tek umudumuz pray:

shannon brown ilk yapmaya çalıştığı smacı neden tekrar yapmaya çalışmadı anlamış değilim, eğer yapsaydı 45-50 aarasında birşeyler alacaktı. ikinci smacıda ümidi kalmadığı için basit bir smaç yaptı. nate rabinson'a çok gıcığım hiç bir zaman haketmiyor bu adam smaç şampiyonluğunu çaylak derozan'ın smaçları daha estetikti, son smacı hariç. üçlük yarışmasında ise billups finalde hayal kırıklığına uğrattı beni, paul pierce' nin bu kadar seri üçlük attığına da burada tanıklık ettim herhalde. dersine çalışmış ta gelmiş resmen. yetenek yarışmasında ise favorim steve nashti zaten. deron williams son topu ilk deneyişinde soksaydı 0 hata ile bitirip 1.lik için derece yapabilirdi. steve nash'in 29.9 luk derecesi onu psikolojik baskıya soktu. Haier shooting stars'ta Texas takımına lafım yok finalde muazzamlardı.

bakalım bu geceki all-star doğu-batı karşılaşmasında neler olacak merakla bekliyoruz.

Yukarı Alt