Benim sorunum. Ben phconenctor'u açıyorum. Normal olarak oyuna giriyorum. Bunlardan yana sorun yok ama asf tool'u çalıştırdığım zaman. "Connection error!... Check to ports..." yazısı geliyor... bu Sorunun çözümü nedir acaba ?

Bu mesaj LegendeR rumuzlu uyeden alinti yapildi
LegendeR demiş ki:
Benim sorunum. Ben phconenctor'u açıyorum. Normal olarak oyuna giriyorum. Bunlardan yana sorun yok ama asf tool'u çalıştırdığım zaman. "Connection error!... Check to ports..." yazısı geliyor... bu Sorunun çözümü nedir acaba ?
Port kontrol et

merhaba öncelikle paylaşım için teşekkürler ... Senin ddgn gbi bütün ayarları yapıyorum ip port hersey düzgün yazıyorum ama edxSilkroadLoader6 girerken Error veriyor giremiyorum oyuna ip port hersey doğru ayarladım defalarca denedim olmuyor gerekli program vs hersey yüklü... edxSilkroadLoader6 içinde Redirect gateway server ve Redirect agent server ı seçmeyince giriyor ancak bu seferde item id finder da stone idsi çıkmıyor ... yardımcı olursanız sevinirim ....

kardeş eskiden bende de çalışıyodu bu program fakat yanlışlıkla virüs programını(norton) u açık unutca norton bişiler sildi programın olduguğu klasörü kaldırıp rardan tekrar masaustune atıp çıkartmama rağmen şu hatayı alıyorum ...
Not:server port ve ıp adresleri doğru..
Yardım eder misin ??

hata resmi : http://i.hizliresim.com/5R0aoq.png

Programdan kareler. Dedigin sekmedeki resimde yazan connection error!!! check the port hatası alıyorum ve asf toools kendini kapıyor onun çözümü varmı ?

merhaba bende phconnector açılmıyor hata veriyor hata aynen şöyle; Uygulama yapılandırması doğru olmadığından, bu uygulama başlayamadı. uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir diyor fakat ne yaptıysam olmadı gerekli olan visual C++ ve diğer programları sildim tekrar yükledim yine aynı bilgisayarıma format açmadan önce acılıyordu fakat şimdi açılmıyor yardımcı olursanır çok sevinirim iyi forumlar.

Edx loader5 deki redirect isaretleyince acılmıyo

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Stat basma botu normalde çalışıyordu bilgisayarımda.Fakat sonradan ne olduğunu bilmiyorum botum phconnectorü çalıştırmak istediğimde şu şekilde hata vermeye başladı.
"Uygulama yapılandırılması doğru olmadığından, bu uygulama başlayamadı.Uygulamayı yeniden yüklemek sorunu giderebilir"
böyle yazı çıkıyo yardım

oyuna giriyorum stat programına tıklayınca bu hatayı alıyorum ve kapanıyor :Eror veriyor ve yanında check the ports... yazıyor

Yukarı Alt