Buda benm Charim umarim beyenirsinizz :lol:
ITEMLER

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
ne yazikki hic sunum yok :mrgreen:

bikac resim
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
yarkani kessem tam olcak ama nasip olmadi daha :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bişi sorcam bu lord düşmüo demi düşürme skiliyle videolarda hep gördüm vuruolar vuruolar düşmüo

Jigsaw

Aileden
Çok çok güzel benim takılar manyak ezik yani anormal derecede. NPC kendi lvlim taksam daha iyi düşün yani. Taktım takılara bende istiyom. Accessory pls. :mrgreen: Char harika diyorum.

Jigsaw demiş ki:
Çok çok güzel benim takılar manyak ezik yani anormal derecede. NPC kendi lvlim taksam daha iyi düşün yani. Taktım takılara bende istiyom. Accessory pls. :mrgreen: Char harika diyorum.
benmde takilar oleydi son sete agirlik werdim sadece gerisi ole dandik itemlerdi hep :lol: ama son set cok pahaliya geliyo paranizi onceki itemleri harcamayin derim sonra cok aglarsiniz :lol:

ahhh ah :lol: o 16 br içn ne agility tabletler gitti :lol: millet zengn oldu :mrgreen: walla benmde hedefm böle bi char :lol: ama element yoq :lol: şimdi düştü jeton toplatıorm :mrgreen: isrobotta herşeyi topladığı içn :lol: artık toplıcam ne hali wwarsa görsn :lol: güzel itemler aynılarndan bende yapcam inş extraokk

walla cok kararsizim bowmu olsam olmasammi bilemiyorum bi an tamam bow olcam diorm sonra bisey oluyo yok boswer diyorum cok kararsizim yani Sad

EXC123 demiş ki:
walla cok kararsizim bowmu olsam olmasammi bilemiyorum bi an tamam bow olcam diorm sonra bisey oluyo yok boswer diyorum cok kararsizim yani Sad
yarkan da cok hoş her zaman eskiden pvp de berbat derdim ama yeni skillerle bow dehset oldu acmanı tavsiye ederim bence bow blade den daha ustun durumda simdi

excrea sen naptın yaw senin +7 crt 14 % 100 glavien vardı bide force acıktı naaptın sen ywaw seni sun haric kesen göememiştim de blade ne zman oldun :S :/((( sewerda türk glavier 3-4 taen kaldı Izo_caN SERIOUS criameangel vb. . cok az kaldı herkes dönüo :/((

evt nerden buldunus bu konuyu :mrgreen:

bu char ın elinde +7 glevie var ve belirli kişiler karşınısa çıkabilio Cool

ewt bende onu demek istedim belirli kişiler zaten adamda crt 14%100 var bide yeni carı var EXC die bufcu ölmüor Razz

Yukarı Alt