Arkadaslar lwl arrttikca bu sikil ss lerini deiştiricem
Gereksiz oldugunu düsünen arkadaslar sölesin ona göre silerim topici !!
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sedat123 kardes forumda bağırmak yasak baslığını küçültürmüsün Exclamation

bu tRowZeen bügün cerberusmu kesmisti :lolmuch:

seyrediyordum sizi bende ordaydım biraz can bastım 1-2kisiye size basmıs olabilir miyim Question

[color=#FF00[i]arkdaşlar duyduguma gore bu eurupa dakı charlar sımdılık bızlerden chine lerden daha ıyı vuruor ve daha hızlı kasılıorlarmıs..
ılerde patch gelecekmıs ve eurupa dakılerınde bızımkıler kadar kasması zor ve damage farkı pek olmıcakmıs

boyle yapmalarının nednı ıse eurupa da acılan charların chine dekı lvl lere yetısmelerını saglamakmişşş[/i]00][/color]

KALT0 demiş ki:
[color=#FF00[i]arkdaşlar duyduguma gore bu eurupa dakı charlar sımdılık bızlerden chine lerden daha ıyı vuruor ve daha hızlı kasılıorlarmıs..
ılerde patch gelecekmıs ve eurupa dakılerınde bızı**ıler kadar kasması zor ve damage farkı pek olmıcakmıs

boyle yapmalarının nednı ıse eurupa da acılan charların chine dekı lvl lere yetısmelerını saglamakmişşş[/i]00][/color]
Sanmıyorum. Nededini soracak olursan; bize europe clienti gelmeden önce herkes youtube'den izliyorlardı.
İzledikleri videolar çin videolarındaki pvp'lerden ibaretti.
Joymax ileriyi gören büyük bir şirket. Adamlar böle bi yenilik yapmışsa tekrar bi update ile bunu düzeltmezler.
Düzeltmeye kalksalar bu işin altından kalkamazlar. Bi bizim SRO bi de Japon SRO'yu düzeltmek zorunda kalırlar Wink

europe de 24 lvl bi staff cı charım vardı bigün dw a pvp yapmaya gittim arkamdan 38 lvl bi dagger kullanan adam geldi bana kac vurdu dersiniz Question 17368 Critical

stoopme demiş ki:
europe de 24 lvl bi staff cı charım vardı bigün dw a pvp yapmaya gittim arkamdan 38 lvl bi dagger kullanan adam geldi bana kac vurdu dersiniz Question 17368 Critical
elinde ne vardu sun +10000 ??? nıas o kadar vurur çıplak olsan elinde sun +100 olsa anca :lol:

Yandıkki ne yandık avrupalılar vala bize ne yarkan ne ısy bırakacan anlasılan pvplerdede bea ii vuruyolar lwl 43 adam gözümün önününde lwl 56 int i yatırdı Shocked Shocked Shocked Shocked

Yukarı Alt