KolerA demiş ki:
Westering demiş ki:
Beyler yardım eu charlar hakkında en ufak bir bilgim bile yok.
Hangi class ın daha ii oldugunu söylermisiniz
ona göre 21 nisanda sap gibi kalmıyayım ortada :wink1:
21 Nisanda EU Gelmiyor...15 Mayısta EU Geliyor.. Class Sorarsan Herkes Farklı Bişey Sölüo Önceki Yorumları Okursan Sana EN Uygun Classı BUlurusn HERalde :D
okudumda her kafadan başka ses çıkıyor ortak bir görüş yokmu bu arada 21 nisan da açılıdığı için diger bütün tarihleri unuttum :mrgreen: 21 nisan büyük gün pazartesi :mrgreen:

İyi arnild seni mi kırcaz.Ufak bi döneklik yapıp wizard+cleric açıcam. :twisted:
Ama 15 Mayısa kadar yokum ben.Malum sınav yaklaştı.Konu eksiklerimi giderip 15 Mayıs da geri döneceğim.

CrimeIce demiş ki:
İyi arnild seni mi kırcaz.Ufak bi döneklik yapıp wizard+cleric açıcam. :twisted:
Ama 15 Mayısa kadar yokum ben.Malum sınav yaklaştı.Konu eksiklerimi giderip 15 Mayıs da geri döneceğim.
Mantıklısıda o kardesm
Çalış sınavına geleceğinden onemli değil hiçbiri
Daha oyun oynamak için önünde uzuuunca bi süre var zaten :-)

ben açarsam wizard+cleric yada brad açarım bnm kuzenin çarı var uranüste adam 2 aydan daha kısa sürede 80 oldu yan charıda kastı 57 yaptı benden sülemesihemde çok sağlam

Beyler şimdiden liste yapalım.Büyük bi bir ihtimal ben guild kurucam.MasterTurks diye tekrar yeni eu serverinda.Gelecek olursa sölesin ona göre ayarlanmış olur.Şahsen ben full açık olucam şimdiden belirtiyim.

Lord_Sniper demiş ki:
güçlü çar istiyorsanız:
1:crosbow/cleric
2:wizard/cleric
3:onehanded sword/bard
4:twohanded sword/cleric
5:cleric/bard
puahahha naptın sen ya onehanded sword/bard bu çar hiçbişe yapamaz berbat bişe olur cleric/bard böle bi çarda 2skill kullana kullana 40lvl olursun artık :D oraya 3.cüye bence dagger/cleric ekle

Wizard + Bard.!

Herkeze Tavsiye Ederim isro daki en iyi çarlar wizard ve bard di.(bana göre)

Yukarı Alt