Acapa avrupa char larında İmbue varmı?
Fire gibi olmaması lazım

Avrupa charlarda imbue yok, imbue ya gerek de yok ! Zaten intci isen kendi levelindeki yaratığa tek geçiyorsun,hatta yaratık sana borçlu kalıyo. :mrgreen:

Str giderseniz biraz tek başına kasmada zorlanırsınız.Zaten tek başınıza da kasmanız imkansız gibi bişey.

Şöyle örnek vereyim,
1 Warrior
1 Wizard
1 Bard
1 Cleric şeklinde bi parti kurdunuz.

Warrior yaratığı kendine çekecek, Wizard vuruşunu yapacak ki büyük 1 ihtimalle tek geçecek ya da ölmese bile geriye kalan kısmını Bard halledecektir.
Ayrıca böyle bi partiyi oluşturduğunuzda kendi lvlinizde yaartık kesmezsiniz, kendinizden 3-5 lvl yüksek yaratık kesme lüxünüz olur.Böylece daha hızlı lvl geçebilirsiniz.

wizard hangi skilleri kullanır ve int mi str mi dir nedir? 6 lvl oldum hala şey yapmadım

bide oyundaki canavarları kendine geçiriolar nasıl aldıklarını ogrenemedım ama galıba rogueler alıo yardım edersenız seevınırım

A

Anonymous

Guest
atakan demiş ki:
bide oyundaki canavarları kendine geçiriolar nasıl aldıklarını ogrenemedım ama galıba rogueler alıo yardım edersenız seevınırım
Warrior lvl 10 sikili TaunTing Target Cool

bence full int Staff kendi yaratığına tek çekiyorsun yüksek lwle bile kendine vurdurmadan kesersin ben böle açtım süperde kasılıyor :?!!! 4 lwlde 4 tane nüke açılıyor :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt