[flash=425,350]http://www.youtube.com/v/tbn_5IGepXE[/flash]
4ever china ^^ kötü eziolar eurpları popcorn
şarkının ısmını bılen yazsın bulamadım Crying or Very sad

Jigsaw

Aileden
Çok güzel bir PVP. Müzik bilmiyorum valla rockerım. :mrgreen: Bence Europan da iyi, Chinese de kullanmayı bilene.

Jigsaw demiş ki:
Çok güzel bir PVP. Müzik bilmiyorum valla rockerım. :mrgreen: Bence Europan da iyi, Chinese de kullanmayı bilene.
eu buffları ve sılahları guzel sanırsam hızlı kasmaları ıcın yapılmış Confused buffları cok pis defance ve hp düşürüo saçmalık.. bızım bıldıgımız buff yaparsın + bi basar azaltmaz bu sacmalık olmuş illa bışeyi yapman ıcın bısey gıdıcek Neutral

abi ben glivecide şunu bilirim eğer glivesen ve two hand le savaşıosan kesinlikle knock back yapacan abi yere düşmicen düşersen ayvalardasın çünkü yere düşürdü zaman bi skill var yerde olana yüzde 50 daha fazla vuruo bide bağırmayı yaparan crtl skilini yaptımı hele ozman hiç şansın yok bunların olmaması içinde kesinlikle 41 veya 63 lük skilleri kullanman şart :?!!! bide gliver acayip çakıo 10 k az diil yani:D beim canım okadar:DD

Bu avrupanın en güzel çarı bowcu zaten. Kodumu 30 metre ileri sürüklüyo yerde saydırıyo bide zuhahaha :mrgreen: :lolmuch: Razz

valla şarkı Keny westin ama ismini tam çıkaramadım :mrgreen: strong lu bişi ama bulursam yazarım güzel pvp :lolmuch:
şarkının ismi stronger :lolmuch:

eu ların özenılecek hıc bır seyı yokmus dun anladım ama oyunun içine ettıklerı besbellı kım ne derse desın tek attıgım ınt herıf dun almıs eu bufı eskıden pot savası yaptıgım adam 17 18 k damage verıyo oyun bk oldu yav

57 lvl okcuyla avrupali 70 lvl nukeri yatirdim zerksiz bunu hangi chinese karakter yapabilir itemlerim npc mali silahim crit 18(+72) basiyom görünmezligi crit vurursam kimsenin bana karsi sansi yok bide 70 skili var okcunun adam kaciyo ekrandan kayboluyo ona bile vuruyo o derece :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Yukarı Alt