Kayıt
11 Kasım 2014
Mesajlar
11
Beğeniler
0
POLONYALI GERÇEK BİR FİRMA GERÇEK KAZANÇLAR.
Sınırlı bir promosyon aracı olarak her yeni üye için 20€ kayıt olma hediyesi veriyoruz. Gerçek ticaretten pasif nakit akışı edinin
2 haftada bir ödeme alın.kayıt olduktan sonra mailine gelen linki aktif edin aktif ettikten sonra siteye giriş yapıp profilinizi doldurun işlemi yaptıktan sonra 20 euronuz hesabınıza ekleniyor eklendikten sonra Member's area ya tıklayıp ordan aşada sol tarafta bulunan Waste bölümündeki Buy bölümüne tıklayıp buya tıklayınız işlem tamam oluyor 20 gün bitiminde 5 hafta sonunda ne kadar yüksek yatırım yaparsanız o kadar yüksek kazancınız olur para yatırmada paypal banka havalesi bitcoin seçenekleri mevcut vede para çekmede aynı şekilde paypal banka havalesi bitcoin ödemeler anında yapılıyor.
http://promo.ecorevenue.com/?id=5ee5ba5aca17b9
Recyclix ile Kazanç
Kazançların Recyclix ile nasıl çalıştığını göstermek için bir online hesap makinesi ekledik.
Lütfen kendi fonlarınızla yatırım yapmayıp sadece 20€ bonus kullanmanız durumunda, minimum 20 Euro olduğu için başarılı bir para çekimi yapabilmek için yeterince kar oluşturmanın bir kaç tam döngü alacağını unutmayın.
Ancak, örneğin 100€ değerinde atığınız varsa (500 kg), üç hafta sonra 200 € değerinde regrind malzemeniz olacaktır (satış fiyatı 0.40/kg olduğundan).
Eğer Recylcle düğmesini tıklarsanız, kurallara göre satın alma tutarının (ilk 100€) %6'sını alırsınız ve bu 6€ kardır.
Sonraki iki haftadan sonra 300€ değerinde (500 kg x.60/kg) granülünüz olacaktır.
RESTART'ı tıklayın ve granül satış fiyatı ile regrind satış fiyatı arasındaki farkın %8'ini alın. Bu durumda 100€nun (300 eksi 200) %8'i. Bu %8 kar verir.
Yani malları hemen satmadan tekrar tekrar geri dönüşüm yapmaya devam ederseniz 6€ ve 8€ yapacağınız kardır. Toplam kazanç 5-haftalık döngü için 14€'dur.
Tam geri dönüşüm döngü sayısı sınırlı değildir. Birikmiş karınızı hesap bakiyenize aktarmak için lütfen dönüşümün tamamlanmasından sonra RECYCLE düğmesini tıklayın. Daha sonra işlem başlangıçta sahip olduğunuz aynı hacimdeki atık malzemeyle yeniden başlar.
Diğer yandan, eğer mallarınızı satarsanız, satış fiyatı payı olan %25 alırsınız. Mallarınız için tam değer almazsınız çünkü gelir şirket ve üretim masraflarını karşılamak için siz (yatırımcı) ve biz ve diğer ortaklar arasında paylaşılır.
Dolayısıyla 300€ değerinde granül sattığınızda size 75€ getirir. Ayrıca ilk 3-haftalık döngüde kazandığınız 6€ alırsınız. Ancak, son 2-haftalık periyod için 8€ ALMAZSINIZ çünkü bu geri dönüşüme devam etmeyi seçenler için bir teşviktir. Toplamda, eğer hemen satış yaparsanız 81€ alırsınız ki bu başlangıçta aldığınız 100€'dan daha azdır. Burada bir yanlışlık yok.
İşte bu yüzden SADECE gelir bölünme payını en az %33'e çıkarmak için gelir payınızı önceden ekipman payları satın alarak yükseltmişseniz mal satışını kara çevirmek için tüm fonunuzu alıp mal satışı yapmanızın ticari açıdan anlamlı olduğunu söylüyoruz. Bununla birlikte en az 5,000 kg. atığınız varsa ekipman hissesi alabilirsiniz. Eğer bundan daha azına sahipseniz, ancak mallarınızı dokunmadan tutar ve sürekli olarak geri dönüşüm yapmaya devam ederseniz, sadece %6 ve %8 alarak bir kar elde edebilirsiniz.
Kazançları en üst düzeye çıkarmak
Elbette gelirinizi arttırmanın yolları vardır. Aşağıda kazançlarınızı en üst düzeye çıkarabilmenizin üç yolu bulunuyor:
1. Daha büyük hacimde atık satın almak için hesabınıza para yatırın. Ne kadar büyük miktarda atık işlerseniz, kar o kadar yüksek olacaktır. Banka havalesi, Bitcoins ve 3d kimlik doğrulaması etkin banka kartları ile mevduat kabul ediyoruz. Minimum depozito miktarı 20 Euro'dur. Kredi kartı ile tek seferde yapılabilecek maksimum depozito miktarı 500 Euro ile sınırlıdır, Bitcoins ve banka havalesi ile sınırsız para yatırabilirsiniz.
Mevduat banka hesabımıza ulaşır ulaşmaz hesabınıza yansıtılacaktır ki bu bankaya bağlı olarak 1-3 iş günü sürebilir. Ayrıca fonları sadece muhasebe bölümü açık olduğu zaman hesaba yatırabiliriz (hafta içi, 10:00 - 17:00 Varşova zamanı).
Atık veya ekipman hisselerini direk karınızdan satın almanız artık Hesap Bakiyenizden bir çekim isteği yaparak mümkündür.
2. Geri dönüşüm sürecinde kullanılan ekipmanların hisselerini satın alın, ama SADECE 5,000 kg geri dönüşüm materyalı kotanıza ulaştıktan sonra. Geri dönüşüm ekipmanı hisseleri satın alarak, aldığınız hisselere bağlı olarak karınızı %14'den tüm geri dönüşüm süreci için granüllerin satışı üzerine %50'ye çıkarabilirsiniz. Üretim araçlarının satın alınması için harcanan fonlar size yüksek karlar için sınırsız faydalar sunduğundan geri iade edilmez. Her bir ekipman türü ve gelir payınızı nasıl yükseltebileceğinize ilişkin daha fazla bilgi Ekipman Birimleri sayfasında mevcuttur.
3. İnsanları Recyclix'e katılmaya davet edin ve komisyon alın. Üye önerme komisyonları üyelik sayfanızda ortaklar sekmesinin altındaki linkte bulunan özel ortaklık kodunuzu kullanarak üye olan her bir yeni üye için aldığınız ödüldür. Komisyonlar sadece Aktif üyeler için geçerlidir, bu hesaplarına para yatırmış olanlar anlamına gelir. Yeni üyelere promosyon olarak verilen 20 EUR bonus sayılmaz. Önerdiğiniz 4. seviyeden üyelere kadar komisyon kazanabilirsiniz (%10 1. seviye ortaklar, %3 ikinci seviye, %2 üçüncü seviye ve %1 dördüncü seviye ortaklar için). Komisyonlar 7 gün tutulduktan sonra serbest bırakılırlar.
İdeal olarak üyelerimizin kendi hesaplarından çapraz-üyelik önerisi yapmamalarını ve hesap yığmamalarını isteriz çünkü bu güvenlik sistemimizce otomatik veya bot kaydı olarak işaretlenmelerine sebep olabilir. Ayrıca kişi başına bir den fazla hesaba izin vermiyoruz. Eğer aynı IP adresinden birden fazla hesap açılacaksa, bunların para çekme metodu İLK çekim işlemi için banka havalesiyle sınırlı olacaktır ve her bir hesap sahibinin ayrı üyeler olduğunu doğrulamak için farklı banka detaylarının verilmesi gerekecektir. Bu ilk çekimden sonra bu hesaplar artık Paypal ya da BTC cüzdanı kullanabilirler. Ayrıca farklı hesaplara para yatırmak için aynı kredi kartını kullanamazsınız.
 
Son düzenleme:
Kayıt
15 Temmuz 2009
Mesajlar
4.829
Beğeniler
81
siz paypaldan bi 20 euro atın bana ben 3 arkadaşımla üye olayım ok?
 
Yukarı Alt