1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Eski Açık'ın üstü kapanıyor


 1. Redefine

  Redefine olduser

  Kayıt:
  21 Kasım 2007
  Mesajlar:
  3.040
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36  .: Eski Açık'ın üstü kapanıyor :.

  [​IMG].

  Ali Sami Yen Stadı Eski Açık Tribün'ün üstü Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından kapatılıyor

  Ali Sami Yen Stadı Eski Açık Tribün'ün üstü Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği tarafından kapatılıyor.

  Galatasaraylı Yönetici ve İş Adamları Derneği Başkanı İsmail Sarıkaya yaptığı basın açıklamasıyla kamuoyunu bilgilendirerek sorulara yanıt verdi.

  Çalışmaların geldiği nokta hakkında bilgi veren İsmail Sarıkaya, “Şu anda geldiğimiz nokta aslında ilk etap. Biz misafir tribünün üstünü de kapatacağız. Tabii biz bu aşamaya kadar aceleyle geldik. Devamında da 1 ay içinde misafir tribünün üstü de kapanmış olacak" dedi.

  Sarıkaya, Beşiktaş maçından önce misafir tribünün üstünü bilerek kapatılmadığına dair spekülasyonlar olduğu sorusuna, “Böyle bir şey yok. Biz ilk planladığımızda da etap etap planlamıştık. O bölüm ikinci etaptı. Yaşanan hava muhalefetleri de çalışmalarımıza engel oldu. Eğer hava koşulları engel olmasaydı şu anda çalışmalar daha ilerlemiş olacaktı" diye yanıt verdi.

  Galatasaray'a başka hizmetlerinin olup olmayacağı konusuna açıklık getiren İsmail Sarıkaya, “Elbette olacak. Zaten şu anda Florya'da Futbol Akademisi için bir hizmet binası yapıyoruz. Onu da bir ay sonra Galatasaray'ımızın hizmetine açacağız" şeklinde konuştu.

  Sarıkaya son olarak “Siz de görüyorsunuz, Eski Açık şimdi gerçekten eski açık oldu. Projede son derece teknolojik yapı elemanları kullanıldı. Bu ekipmanları Ali Sami Yen'in hizmet süresi bittikten sonra Florya'da kullanacağız. Yani proje çok amaçlı düşünüldü ve bu sebepten de maliyeti biraz yukarı çıktı" dedi.

  [​IMG]

  [​IMG]