Pro

rank8
[Eror::mGXD.Init(3)] ve [Eror::ApplicationInit()] hatası ekran kartından kaynaklanıyor. Ekran kartı driverinizin son güncelleştirmelerini yapmanız gerekiyor.
Güncelleştirmeden sonra rahatlıkla oyuna girebilirsiniz.

NVIDIA Ekran kartı kullananlar için gereken resimler ve açıklamalar aşağıdadır:
- Resim Silinmiş.
İkinci etap : Ekran kartınızın modelini, İşletim sisteminizi ve yükleme dilini seçin. Lütfen bu adımda dikkatli seçim yapın ve " Search " butonuna tıklayın. Ayrıca resimin altında bulunan " Graphics Drivers " butonuna tıklayıp ekran kartı modelinizi ve işletim sisteminizi otomatik taramasını sağlayabilirsiniz ancak bu özelliği şahsen tavsiye etmiyorum.
- Resim Silinmiş.
Üçüncü etap : Kullanıcı sözleşmesini kabul edip " Download Now " butonuna tıklıyoruz.
- Resim Silinmiş.
Dördüncü etap : Önümüze yeni bir download penceresi açılıyor ve dosyayı nereye kayıt edeceğimizi soruyor, eğer download linki açılmaz ise resmin üst kısmında bulunan " Click here " kısmına tıklayıp dosyayı kayıt edebilirsiniz.
- Resim Silinmiş.
Beşinci ve son etap : İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza sıradan bir oyun kurar gibi kurun. Bu işlemde sonucunda eğer yanlış sürücüyü indirdiyseniz ufak bir uyarı mesajı alacaksınız ve kurulum işlemine devam edemeyeceksiniz. Eğer bu hatayı aldıysanız lütfen ekran kartı modelini veya işletim sistemini doğru girdiğinizden emin olun.

ATI Ekran kartı kullananlar için gereken resimler ve açıklamalar aşağıdadır.

Birinci etap : support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx adresine girin ve işletim sisteminizi, ekran kartı modelini dikkatli bir şekilde seçip ardından " GO! " butonuna basın.

- Resim Silinmiş.
İkinci etap : İşaretli olan yerdeki " Download " linkine tıklamanız yeterli olacaktır.
- Resim Silinmiş.
Üçüncü ve son etap : İndirdiğiniz dosyayı bilgisayarınıza sıradan bir oyun kurar gibi kurun. Bu işlemde sonucunda eğer yanlış sürücüyü indirdiyseniz ufak bir uyarı mesajı alacaksınız ve kurulum işlemine devam edemeyeceksiniz. Eğer bu hatayı aldıysanız lütfen ekran kartı modelini veya işletim sistemini doğru girdiğinizden emin olun

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt