Windy

Son günlerde ortaya çıkan Error Code 2 hatasının giderilmesi amacıyla böyle bir konu açma gereği duyduk.Umarım burayı okumadan konu açmassınız.

Error Code 2 hatası nedir?

a10s3o.jpg

Error Code hatası sizin oyununuzun kurulu olduğu yerde(MHTC Klasörü gibi) bulunması gereken sro_client.exe nin , bulunmamasından dolayı oluşan bir hata..Normalde yüklerken varolan sro_client.exe niz,virüs programınız tarafından siliniyor.Dolayısıyla bu hatayla karşılaşıyorsunuz.

Peki nasıl çözebiliriz bu hatayı ?

Aşşağıdaki butonların birinden dosyayı indirip ecsronun bulunduğu klasöre(MHTC vb.) attığınız taktirde sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

tasarimdl2.png
Rapidshare.com

tasarimdl3.png
Upload.gen.tr

tasarimdl1.png
2Shared.com

VirüsTotal

Not: Oyuna girerken virüs programınızı kapatarak giriniz.Aksi taktirde gene aynı hatayı alacaksınız. :thumbsup:

Not2: sro_client.exe nin virüstotal sonucunda bazı virüsler bulunuyor.Fakat bu virüsler oyunun kendi içindede olan şeyler.Ben oyuna başladığımdan beri kullanıyorum,okadar char geçti elimden hiçbirine birşey olmadı.İndirip indirmemek size kalmış.Extraloob olarak olabilecek herhangi bir durumda sorumluluk kabul etmeyiz. :thumbsup:

Saygılarımızla,

WindTalker - WaxWhine
topicsonugorseli.png

rapid error verıyo
upload gen de ındırırken hata verıyo
yenı bı lınk verebılırmısn acaba ?

ya indirdim rardan cıkartıyorum exe göstermior Lütfen yardım wirüs programlarıda kapalı h1tkurultay @ hotmail . com
boşlukları silin

ooo ooo resimdeki gibi aynı hatayı bende alıyorum link1:hatalı link2:virüs verdi link3:virüs verdi :S:S

WindTalker demiş ki:
nervausss demiş ki:
ooo ooo resimdeki gibi aynı hatayı bende alıyorum link1:hatalı link2:virüs verdi link3:virüs verdi :S:S
sro_client lerin hepsinde virüs var ama bu virüsler zararlı virüsler değil :thumbsup:

zararlı değil ama nod32 siliyor tamam kapatıp giricem bu seferde start gelmiyor hadi onuda halletim sro_client ile giriyor bu seferde ID-PW Yazıyorum full C8 :D buna ne diyebilirsin :buddha:

ben bilgisayara winrar dan çıkarıyorum çıkartışımla slinişi bir oluyo ne yapcam

arkadaşım aynı hata şimdi bana error code 5dio. napayım çok ama çok acil yardım edermisin... lütfen...

Yukarı Alt