Erkekler Adet Görseydi :lol:

-orkidlerimizi birbiriLERiNE gösterip "benimki daha kanlı ulan" derdiler.

-orkid in adını değişip erkid olurdu.. :)

-aaa motorcan gene kanamışşın bugün
-sorma, peder gene çok kızdı, etrafı kan içinde bırakmışsın diye. adamın böyle sorunları yok tabii, çoktan andropoz a girdi o.. gibi diyaloglar olurdu.

-ped reklamlarında mavi su yerine sarı-kırmızı, sarı-lacivert, yeşil-beyaz hatta bordo-lacivert renkte sular dökülürdü.

- ped reklamlarında tarkan ı, mustafa sandal ı, kenan doğulu yu bilumum gereksiz popçuları izlerdik.

- kızlar bakkaldan orkid alırken şebek şebek sırıtan bi suratla karşılaşmazdı, hatta artık kızcağızın halinden anlayan bakkal amca bi de gripin ikram eder, ayaklarını sıcak tutmasını söölerdi.

- delikanlilik muessesi olmazdi

- gormemisin adeti olmus gitmis orkid mentollu kullanmis.

- orkidler kuloda yapisacak sekilde degil pipiyi saracak halde uretilmeye baslanirdi.

-ped namina uretilen mamuller, cap cap ebat ebat olur, herkes birkac numara buyuk alip, benimki "pipi" degil "makina" imaji vermeye calisirdi.

-sidik yarislarinin yerini adet yarislari alirdi. en uzaga kanayan adam en delikanli kabul edilirdi.
- uahau hadi bakam en uzaga kim kanayacak?
- vuahha.. ustume kanama lan pantolonu daha yeni aldim..
- bak duvara migfer yaziyorum uahha..

- adetim bitti motorcan!
- ama benimki başladı be verengul!

- ellerindeki kanlı pedi çocuğun ağzına sokmakla tehdit ederek, köşeye sıkıştırdıkları arkadaşlarına istiklal marşını tersten okuturlardı.

-kızlar erkek arkadaşları için bakkaldan jumbo boy orkid alırken utanıp sıkılır, he he erkek arkadaşıma alıyorum da, gibi saçma açıklamalar yaparlardı.

-bu özel günlerinde orkidleri ile normal pantolonlarında rahat edemeyeceklerinden özel pms pantolonları üretilirdi...

-ilk adet gordukleri gun pastayla ve/ya torenle* kutlanir, anneler "seninki olmadi mi? aa benimki gecen yil oldu, simdi zaten yeterince buyumesi gerekiyormus" diye birbirine nispet yapardi....

-molpediniz varmı reklam filminde muhtemelen orhan gencebay,kadir inanır gibi sıkı delikanlı gecinenler secilirdi.

-reklamlarda kadın külodu yerine erkek boxeri veya seriat donu cıkarılırdı.

-futbol maclarinin cilki cikardi. sahaya kullanilmis ped yagardi misal.

-4 gün boyunca kanayıp olmeyen yaratiklar sinifina girerdiler.

-abi versene bi tane,geldi galiba?
-ya yeter m.. k..m her ay her ay ya! al oğlum kendine bi orkid.
- lan sanki sen kaliteli kulllanıyon, bez lan seninki pedin kadar konuş şerefsiz.
- verirsem ....ler lan ***tir git al bakkaldan.daha geçen ay verdim iki tane hain.

-el yordamıyla sürekli araya kaçan ped düzeltilir. yapılabiliyorsa bu işlem cepten* yapılır.

-bolca cinayet!!! her yerde her vesilede birileri oldurulurdu. ayrica meclis adet doneminde islenen cinayetlerde ceza indrimini ongoren yasalar cikarirdi.

-kacirdiklari penaltilar icin iyi bi gerekce olurdu.

-zaten ozel gunumuzdeyiz, racon kesme ulan bana. kirarim bu pedi ben..

-iş yerinde 3 ten fazla erkeğin aynı anda regl olmaları durumunda istifayı basıp gitmek yerinde olur. allah muhafaza bıdı bıdılarından, ay karnım, ay belim ağrıyooo demelerinden durulmaz.

-selim atma su kanli pedlerini orta yere!
-sus kadin sus toplasan eline mi yapisir...

pfffffff

Aileden
puahhah koptum
''şiiit beyler bakın lan bi bana
buyur abi
molpet ver bakim bi tane
al abi buyur ''

zuahahh Razz

N0F3AR

Tanınıyorum
cok matrak bi konu Allahtan ole bi dert yok valla helal olsun

Ne MutLu ErKeim DiyeNe! extrabeer

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kemal'im yeri pek uygun olmamış topic in sanki... Rolling Eyes Wink

Arrow xXx

jesuswan demiş ki:

Arrow xXx
aman jesusum yapma yaw o kadar ağır deilki :lol: xXx başka bi sistem orayada hafif kalır (:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SaGoPaKaJMeR demiş ki:
jesuswan demiş ki:

Arrow xXx
aman jesusum yapma yaw o kadar ağır deilki :lol: xXx başka bi sistem orayada hafif kalır (:

Hayır yani sadece erkek mekanı değil burası,ablalarında takip ediyor ondan şeyettim... Razz

wooow hayırlı olsun hacım very nice olmuşun yakıştı jesus a adminlik :lol:

Yukarı Alt